איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מועצה מקומית סביון גני יהודה משקיעה בפיתוח החינוך, התרבות והקהילה, כיצד זה משפיע על קניה של מגרשים בסביון, נחלות או אף קוטג'ים מפוארים, אחוזות ארכיטקטוניות ואף וילות יוקרה? בתים למכירה בסביון ביחד עם מועצה מקומית מעולה מאפשרים את איכות החיים הגבוהה ביותר  

מועצה מקומית סביון גני יהודה על כל פועליה, משקיעה רבות בפיתוח החינוך הפורמלי וכן מחוץ לשעות הלימודים, התרבות, באמצעות הפקה של שלל אירועי תרבות והקהילה, השאלה היא, כיצד זה משפיע על קניה של מגרשים בסביון, נחלות או אף קוטג'ים מפוארים, אחוזות ארכיטקטוניות ואף וילות יוקרה? חשוב לדעת ועובדה ידועה היא כי בתים למכירה בסביון ביחד עם מועצה מקומית מעולה מאפשרים את איכות החיים הגבוהה ביותר.

בעלי בתי יוקרה בסביון, בין אם בבעלותם, אחוזה, וילה, קוטג' כפרי על שטח נחלה או שקנו מגרשים לבניה ובנו בית יוקרה, שמחים ומוקירים את פעילות מועצה מקומית סביון בנושא סביבה וקהילה.
בישוב סביון גני יהודה מופקים אירועים קהילתיים רבים כמו חגיגה בחגים פורים(הפקת פורימון), יום העצמאות וחג שבועות וכן מתאספים גם לטקסים חשובים כמו ביום השואה וביום הזיכרון.

כמו כן, מתקיימים אירועים קהילתיים כמו מסיבת סוף הקיץ, ציון חג טו בשבט בסביון באמצעות הפנינג, שוק בעונת האביב, טיול גיבוש עבור מתגייסים לצבא ההגנה לישראל, יום וותיקים אשר מוקדש לפנסיונרים, יום האישה צוין עם אירוע תרבותי נהדר ועוד.

תואר יקירי סביון לשנת 2018 גם ניתן וזאת לארבעה מתושבי הישוב היוקרתי.

בנוסף הילדים ונוער בסביון גני יהודה שמחו לגלות כי המועצה אף ערכה עבורם יום מיוחד ביותר שבו יובא שלג מאתר החרמון והיום הוכרז כיום שלג קהילתי.

לא זו אף זו, אלו שקנו וילה מפוארת מכלל וילות למכירה בסביון או אחוזה עם שטחים נרחבים מתוך כלל אחוזות בישוב ואף קוטג' יוקרתי אשר נמנה על קוטג'ים יוקרתיים אשר מצויים על מגרשים בסביון ואף נחלה או נחלות ואוהבים לקרוא כפעילות פנאי ספרים, שמחו מאד לדעת כי מועצה מקומית סביון פועלת על בסיס קבוע להעשיר את מאגר הספרים בספריה היישובית, ספרית יד לבנים וזאת כל חודש בחודשו.
בנוסף, בספרית יד לבנים בישוב נערכים אירועי תרבות ופנאי וזאת מותאמים לכל שכבות הגיל, ילדים, נוער, צעירים, וותיקים ואף מבוגרים ומה לדוגמא?
בספריה נערכות הרצאות, שעות סיפור לילדים, סדנאות ולחובבי הספרות ערבי שירה, והקראה עם סופרים ויוצרים.

אז, אם הנכם מחפשים יישוב יוקרה למגורים, או אם הנכם מתלבטים בין מגורי יוקרה במגדלי יוקרה או לקנות בתים למכירה בסביון שבהם ניתן למצוא את הבתים הכי יפים בארץ כמו אחוזות, קוטג'ים ואף וילות יוקרה, או אלו אשר בנויים על נחלות רחבות ואף על שטחי מגרשים ואתם מבינים כי פעילות ומתן שירותים מוניציפלים וגם אך לא רק בתחום חינוך, תרבות וקהילה מובילים לאיכות החיים הטובה ביותר.
תבינו, מגורי יוקרה בישוב סביון גני יהודה מהווים החלופה הטובה ביותר למגורי יוקרה בישראל.

אז, אם אתם רוצים לשמוע interesting information  על בתים למכירה בסביון ואתם רוצים לדעת מה ההבדלים בין וילות לקוטג'ים, באיזה אחוזות בסביון ניתן למצוא יקב ענבים פרטי ובאיזה נחלות ניתן למצוא פרדסים עם עצי פרי גדולים, עץ זית עתיק ופינות תבלין אשר מהוות בסיס לקולינריה מעולה, או לדעת עוד על מה צריך לבדוק לפני שקונים בתים בסביון מסוג בתי יוקרה או מגרשים, התקשרו עוד היום.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=910


 
אפיק פרסום בניית אתרים