איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הקשר בין מתן שירות מוניציפאלי נהדר של מועצה מקומית סביון לבין רכישה של מגרשים בסביון, נחלות ואף בתים למכירה בסביון מסוג וילות יוקרה או קוטג'ים ואף אחוזות פאר?  

 
חשוב להבין שיש קשר מובהק אשר מוביל לרמה גבוהה של איכות חיים בין מתן שירות מוניציפאלי נהדר של מועצה מקומית סביון לבין רכישה בפועל של מגרשים בסביון ולא משנה מה שטחם, נחלות עם משק חקלאי או מבני עזר, ואף בתים למכירה בסביון מסוג וילות יוקרה מעוצבות אדריכלית או קוטג'ים במיקום מעולה ואף אחוזות פאר עם סוויטות נפרדות ויחידות מניבות.

ומדוע?

מועצה מקומית סביון מקנה שירותים מוניציפליים ברמה גבוהה עבור תושבי הישוב, זאת בא לידי ביטוי באמצעות מגוון פעולות ולדוגמא, בשנה האחרונה חוזקה, התייעלה והתרחבה המחלקה אשר מקנה שירות לתושבי הישוב, בעלי אחוזות ואף וילות וכן קוטג'ים בסביון שיצרו קשר עם המחלקה לשירות התושב במועצה קיבלו מענה מהיר שכן התווספו אמצעי תקשורת וזאת נעשה באמצעות שלל אמצעים טכנולוגים מתקדמים.
כמו כן, מועצה מקומית סביון זכתה בתואר הנכסף של מדד דיגילוקאלי אשר בחן לפי מגוון קריטריונים את הרמה של הדיגיטליות של הישובים והמועצות האזוריות בישראל ויצר מדד של מובילות בדיגיטל לדירוג רשויות מקומיות בישראל, מועצה מקומית סביון זכתה במקום הראשון.

ומי המרוויחים העיקריים?

אלו שקנו בפועל בתים למכירה בסביון והפכו לתושבי הישוב באמצעות בעלות של וילה יוקרתית, קוטג' מעוצב או אחוזה מפוארת, כך גם לגבי בעלות של מגרש או נחלה בישוב אשר מתוקף הבעלות וכמובן המגורים, הפכו לתושבי הישוב ונהנים ממתן שירות מוניציפלי מתקדם, כך נכון כמובן אף אם אינם עדיין תושבים לבעלי מגרש או מגרשים בסביון, שכן השירות ניתן לרוב ממחלקת הנדסה במועצה מקומית סביון גני יהודה.
בנוסף, השנה אושרו תקנות עזר חדשות בסביון על ידי המועצה במסגרת תיקון לתקנות עזר אשר מאפשר בפועל אכיפה טובה יותר באמצעות מתן קנסות לצורך שמירה על הסביבה.
בישוב נערכים אף מבצעי אכיפה כנגד בעלי כלבים לצורך שמירה על הניקיון בישוב וכן השוטר הקהילתי בסביון אף הטיל קנסות על משאיות כבדות שנכנסו ליישוב סביון ברחובות הבאים:
מכיוון צפון ברחוב מבואות.

בנוסף, הותקנו מסכים דיגיטליים חדשים בכניסות לישוב סביון גני יהודה מכיוון יהוד וכן בבית התרבות בישוב וזאת בשל הסיבה שמסכים דיגיטלים אלו מאפשרים עדכון קל ומהיר יותר של התושבים בהודעות ומתן מידע על אירועי תרבות בישוב, מסכים אלו מתווספים בנוסף למסכים הדיגיטלים אשר קיימים היום בסביון בכניסה לישוב מכיוון רחוב מבואות וכן במרכז המסחרי בסביון.
בנוסף, קיימת תמיכה על ידי מועצה מקומית סביון בפעילות מגן דוד אדום בסביון (מד"א), הסניף שהקימה המועצה מספק בפועל שירות ומענה מהיר לקריאות לפי צורך של תושבי הישוב, החיוג מתבצע דרך המוקד הראשי של מגן דוד אדום.

אתם מבינים?
בתים למכירה בסביון ובראשותם מגרשים בסביון, נחלות, אחוזות, וילות, קוטג'ים מפוארים מהווים חלופה מעולה למגורי יוקרה באזור המרכז ויישובי יוקרה בכלל וכן מבחינת בתי יוקרה בסביון בפרט.
בישוב מעבר ליצירות מגורים ארכיטקטוניות תוכלו למצוא וילה יוקרתית מושקעת ומטופחת, אחוזה במיקום נהדר, קוטג' נדיר בתכנון מיוחד, נחלה עם פוטנציאל אדיר, וכן מגרש במיקום מבוקש ועוד.
אז, אם תרצו לשמוע ולקבל מידע ופרטים נוספים על בתים למכירה בסביון או לדעת על פעילותה המבורכת של מועצה מקומית סביון ברמת שירות מוניציפאלי ובשטחי החינוך, התרבות והספורט או מדוע הישוב סביון גני יהודה מהווה הישוב יוקרה הטוב ביותר למגורים מכלל שכונות, מגדלי ויישובי היוקרה בישראל?

התקשרו עוד היום.
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=751
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים