איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות מגרש בסביון או מגרשים? שמעתם על המכרז שהיה לחברת אפריקה ישראל שעסקו בתחום פיתוח מגרשים בסביון? חולמים לקנות בתים למכירה בסביון, רוצים לדעת מה המשמעות של המושג בעלות במושע? המאמר הזה הוא בשבילכם.  

 
אם ברצונכם לקנות מגרש בסביון או מגרשים בישוב היוקרתי ביותר בארץ, אם  שמעתם על המכרז שנערך בזמנו לחברת אפריקה ישראל  שעיסוקו היה בתחום פיתוח מגרשים בסביון? אם תמיד חלמתם לקנות בתים למכירה בסביון ולא ידעתם מאיפה להתחיל ותמיד התעניינתם לקנות נדל"ן בסביון ורציתם לדעת מה המשמעות של המושג בעלות במושע? המאמר הזה הוא בשבילכם.

קניה נכונה של מגרש בסביון או מגרשים, בין אם נקנים במסגרת תהליך פרטי ובין אם מדובר על רכישת זכויות חכירה מרשות מקרקעי ישראל ובין אם המדובר על קניה במסגרת מכרז כרוכה במקצועיות ומומחיות רבה.
כמובן שבסופו של יום אלו שקונים מגרש בסביון או מגרשים רוצים לבנות קוטג' מפואר, וילה יוקרתית, אחוזה שמהווה יצירת פאר אדריכלית וכדומה וכך גם במסגרת בניה בשטח נחלה או נחלות בסביון, אך רגע לפני כדאי להכיר את המושגים, המשמעויות, להבין מה צריך לבדוק, גם באספקט הנדלני מיסויי וכן ברובד של תשלומי היטלים לוועדה המקומית לתכנון ולבניה והיכרות עם תשלומים לרשות מקרקעי ישראל, זכויות, בניה, חריגות בניה, אחוזי בניה ועוד ועוד שלל בדיקות מקדמיות.

במאמר זה נבחן את המושג בעלות במושע.

מהי בעלות במושע?
בעלות במושע הוא מונח אשר מקורו במשפט התורכי(העותמני), מושג זה מתאר שותפות בבעלות במקרקעין, כאשר בפועל לכל שותף או שותפה יש בבעלותם חלק לא מסוים בקרקע(במקרקעין), כלומר כל שותף ושותפה בעלים בכל גרגר וגרגר בקרקע והבעלות שלהם מתפשטת בכל אתר ואתר בקרקע, כלומר הפועל הבעלות הינה בחלק של המקרקעין שלא ניתן לשייכו לאף אחד מהבעלים.
האם בעלות במושע יכולה להיות גם בקרקע מוסדרת וגם בקרקע לא מוסדרת?
כן.

ומה הקשר בין כך לבין ירושה של מגרש בסביון או מגרשים בסביון?
לדוגמא, בעקבות ירושה,למספר יורשים בחלקים שווים ומה הכוונה?
 בעלות במושע זהה לבעלות משותפת במקרקעין לפי ס' 27 לחוק המקרקעין.

לסיכום, מושג יסודי כמו בעלות במושע רלוונטי לאלו אשר מתעניינים לקנות נדל"ן בסביון ובפרט מגרש בסביון או מגרשים בסביון ואשר רוצים בפועל לבנות קוטג' מפואר, וילה, אחוזה או אף לקבל מידע על נחלה או נחלות בסביון.
ידע מקצועי, איכות, ניסיון ואף וותק בתחום תיווך יוקרה חשובים מאין כמוהם, עת ביצוע רכישה או מכירה של נדל"ן בסביון, וילה, וילות, קוטג' או קוטג'ים, אחוזה על שטחים גדולים של מגרשים או אחוזות מפוארות, נחלה או נחלות וכן הלאה.

רוצים לדעת עוד על נדל"ן בסביון?
להכיר מה החשיבות הגדולה של ליווי איש מקצוע בתחום תיווך יוקרה?
מה צריך לדעת לפני רכישה של קוטג' או וילה בסביון? ובפועל מדוע קוטג'ים או וילות שנרכשים בישוב היוקרתי מהווים הגשמת חלום עבור רבים?
איזה בדיקות ראשוניות ומתקדמות צריך לבדוק עת התעניינות ברכישה של מגרש בסביון או מגרשים בסביון?
מה המאפיינים היוקרתיים אשר ניתן למצוא בפנים אחוזה בסביון ובאדריכלות נוף של אחוזות בסביון שתוכננו על ידי אדריכלים ומעצבים מובילים?
מדוע בתים למכירה בסביון מובילים בביקושי בעלי ההון בישראל ושל תושבי החוץ? 
זאת ועוד שאלות יוכלו לקבל מענה, התקשרו עוד היום לקביעת פגישה.
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=854


 
אפיק פרסום בניית אתרים