איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הישוב סביון הינו הישוב הטוב ביותר למגורים באזור המרכז בכלל ובענף מגורי היוקרה בפרט  

 אם רציתם לדעת פרטים נוספים על בתים להשכרה בסביון החדשה ולימים לאחר בחינה קפדנית של הישוב, להתעניין ולראות מגוון בתים למכירה בסביון, או בהמשך לכך לקנות מגרש בסביון מכלל מגרשים בסביון בישוב ולבנות אחוזה בסביון שתשתלב יפה בנוף אחוזות בסביון בישוב, או לשמוע פרטים נוספים על וילה או וילות למכירה בישוב, קוטג' או קוטג'ים למכירה בישוב או אף לדעת יותר על נחלה או נחלות בישוב היוקרתי, יש להכיר קודם את הישוב היוקרתי סביון גני יהודה.
הישוב סביון גני יהודה הינו הישוב הטוב ביותר למגורים באזור המרכז בכלל ובענף מגורי היוקרה בפרט ומהווה החלופה הטובה, האפשרות הטובה ביותר והתמורה הטובה ביותר שניתן לקבל באספקט של מגורי יוקרה בישראל וזאת יותר מממגורים במגדלי יוקרה, מגדל יוקרתי ספציפי, שכונות יוקרה או ישובי יוקרה בישראל.
מדוע?
ובכן מדוע כדאי לקנות בתים למכירה בסביון ולבחור בהם על פני כל בתי יוקרה אחרים בישראל או על פני פנטהאוז או דירה במגדלי יוקרה, או לחילופין לקנות מגרש בסביון ולבנות עליו וילה, קוטג' או אחוזה, או מדוע כדאי להרחיב את גבולות החשיבה ולקנות נחלה בסביון או נחלות?

התשובה לשאלה זו הינה מושתתת על מספר גורמים, שהינם תומכים בהחלטה לקנות בתים, מגרשים או נחלות בישוב סביון גני יהודה.
בסביון ניתן למצוא את בתי יוקרה מפוארים ויפים, בין אם המדובר על אחוזות בסביון עם שטח מגרש גדול ואשר כוללים עיצוב יוקרתי אדריכלי, מגרשי כדורגל, כדורסל, טניס, גינות יוקרה מעוצבות, וחלוקה פנימית מעניינית של פנים הבית שהושקעה בה המון חשיבה של אדריכלי צמרת ומביאה לידי ביטוי מימוש רצונות של בעלי הבית ולדוגמא חדר אוכל מופרד מהמטבח אשר בו יכולים להתארח עשרות אנשים(כך גם בהתאמה להקצאת מקומות החניה), סוויטות ויחידות דיור נפרדות לארוח או למטרת הפיכת הבית לנכס מניב באמצעות שימוש ביחידה מניבה, בריכות שחיה עד חצי אולימפיות, ג'ימבורי, מספרה או יקב ענבים פרטי, חדרי אמבטיה מיוחדים ולעיתים עם ברזים של זהב, חדרי ארונות מרווחים וחלומיים ועוד.
קוטג'ים בסביון, וילות, אחוזות, נחלות וכן אלו אשר שייכים לקבוצת בתים למכירה בסביון בעלי צביון ואפיון מיוחד ויוקרתי.
יוקרה, בתי יוקרה, בתים יוקרתיים, עיצוב יוקרה, אדריכלות יוקרה כל אלו מאפיינים בתים למכירה בסביון על כל סוגיהם, בין אם המדובר על אחוזה, נחלה, וילה, קוטג' וכדומה.
לגבי מגרש בסביון, ניתן לבחור מגרש ספציפי מכלל מגרשים למכירה בסביון ולבנות לפי תכנית בית יוקרה או בתי יוקרה לפי צורך, תכתיבים בחקיקה ובתכניות ותקציב.

רוצים לדעת עוד פרטים על אפיון ומפרט של אחוזה או אחוזות בסביון?
רוצים לדעת מה ניתן למצוא בתוך עיצוב גינות יוקרה של וילות בסביון או מה הקשר בין פינת תבלינים אשר מצויה בשטחי וילה בסביון לבין חובבי הקולינריה?
ואיזו בריכת שחיה עם מתקנים מיוחדים קיימת בשטחי קוטג' בסביון והאם בריכות שחיה עד חצי אולימפיות קיימות ברוב שטחי קוטג'ים בסביון?
מה צריך לדעת לפני שקונים מגרשים או נחלות בסביון או מגרש בודד או נחלה בודדת בסביון גני יהודה?
התקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון ,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ליחצו על הקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
אפיק פרסום בניית אתרים