איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אחוזה למכירה בסביון או אחוזות למכירה בסביון? כמה דברים שצריך לדעת לפני שקונים מגרש, או מגרשים בסביון לבניה עצמית, נחלה או נחלות או בתים למכירה בסביון.  

 
מתעניינים לשמוע מידע מעניין וחשוב על אחוזה למכירה בסביון או על אחוזות למכירה בסביון? ישנם כמה דברים שצריך לדעת לפני שקונים מגרש, מגרשים, נחלה, נחלות או בתים למכירה בסביון.

אם החלטתם לגור בישוב היוקרתי סביון גני יהודה, ככל הנראה הגעתם להחלטה הנכונה וזה לדעת רבים ומדוע?

קניה של מגרש בסביון ובניה עליו של אחוזה, וילה, קוטג' או קניה של נחלה אשר מהווה בשפה הנדלנית אשר מוכרת משק חקלאי הינה ההחלטה הטובה ביותר וזאת מסיבות רבות.
נדל"ן בסביון מאד מבוקש, הן מבחינת היצע בתים למכירה בסביון והן מבחינת היצע מגרשים למכירה בסביון וגם נחלות למכירה בסביון.

הישוב סביון גני יהודה מהווה אבן שואבת עבור בעלי הון בישראל ועבור תושבי חוץ שהינם גם בעלי הון אשר רוצים לגור בישוב יוקרתי מעולה, להנות מחיי קהילה טובים אשר מהווים מסגרת לקהילה חזקה ואיכותית, כך גם לפי המדד של הלמ"ס, הכוונה למדד החברתי כלכלי שדרג את סביון גני יהודה באשכול הגבוהה ביותר מכלל האשכולות, להנות ממגורי יוקרה בבתי היוקרה היפים והמפוארים בישראל ויש כאלו שאומרים שאף בעולם, פרטיות מוחלטת, ביטחון גבוה לתושבים, חינוך מעולה, תחזוקה של הישוב ברמה גבוהה, פעילויות תרבות וספורט רבות, שבילי הליכה מוצלים, קיום של קאנטרי, חדר כושר, מסעדות ובתי קפה, מיקום מעולה לישוב(קרוב לתל השומר ובר אילן) ועוד שלל תועלות ויתרונות.

מועצה מקומית סביון על כל עובדיה עומלת על בסיס קבוע לשפר את איכות חיי התושבים בישוב.


בנוסף יש לציין את שבט כנען, שבט הצופים המוביל אשר נותן מענה ומגוון של שלל פעילויות עבור נוער בסביון גני יהודה והכל ברוח טובה של ערכים טובים ופעילויות התנדבותיות.
לסיכום, בין אם תבחרו לקנות אחוזה בסביון, וילה, מגרש, נחלה או קוטג' או נדל"ן בסביון אשר אליו משויכים בתים למכירה סביון, דעו לכם כי זו ההחלטה הטובה ביותר, הישוב סביון גני יהודה הינו המקום הטוב ביותר למגורים.

התקשרו עוד היום,
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה

מומחה למכירת נדל"ן בסביון מסוג בתי יוקרה בסביון, בתים למכירה בסביון, בתים להשכרה, אחוזות למכירה בסביון, וילות למכירה, וילות יוקרתיות למכירה, קוטג'ים בסביון, קוטג' למכירה בסביון, קוטג'ים למכירה בסביון, נחלה, נחלות וכן, מגרש או מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=745
 
אפיק פרסום בניית אתרים