איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות ולבנות על מגרשים בסביון? רוצים לקנות נחלה, אחוזה או וילה יוקרתית? מתעניינים לרכוש קוטג' בסביון? רוצים לדעת האם תושבי סביון גני יהודה ישנים טוב בלילה? ומה הקשר בין בתים למכירה בסביון לבין ביטחון תושבי הישוב?  

יש קשר ישיר בין איכות חיים אשר נגזרת מביטחון לבין בתים למכירה בסביון, נניח שברצונכם לקנות ולבנות על מגרשים בסביון, נניח  שהנכם רוצים לקנות נחלה, אחוזה או וילה יוקרתית או בכלל הנכם מתעניינים לרכוש קוטג' בסביון, כדאי לדעת שתושבי סביון גני יהודה ישנים טוב בלילה, שכן האנשים אשר אמונים על ביטחון בישוב עושים עבודה טובה מאד.

משמר השכונה בישוב סביון גני יהודה מורכב מלא פחות ממאה וחמישים מתנדבים אשר גרים בישוב, בין אם מדובר במגורי יוקרה של אחוזה או וילה, קוטג' או נחלה, או שבנו את ביתם על מגרש או מגרשים בסביון.
הפועלים מטעם משמר השכונה פועלים בשיתוף מלא עם המשטרה ומוקד אמון וכן הפועלים מטעם משמר השכונה בסביון עורכים סיורים בשעות הלילה, לצורך מניעת גניבות, לוקחים חלק פעיל ביישום מבצעים והכל לצורך שמירה על ביטחון תושבי הישוב.

נציין כי גם קיים חדר מאויש עם מצלמות ושער הכניסה לישוב נסגר בשעות הלילה.

והתוצאה, בעלי וילה,וילות, קוטג' או קוטג'ים, נחלה,נחלות וכן אחוזה ואף אחוזות ישנים טוב בלילה שכן אחוז הפריצות ירד בחמישים אחוזים בין השנים 2016-2018 וזאת לפי נתוני משטרת ישראל.
אז, הרי עוד סיבה מעניינת מדוע בתים למכירה בסביון מהווים אפשרות מעולה לרכישה ולמגורי יוקרה ומדוע מגורים בסביון גני יהודה מובילים בביקוש בעלי ההון ותושבי החוץ ונגזרת מהם איכות החיים הטובה ביותר.
אז, אם ברצונכם לדעת עוד על קניה ורכישה של מגרש בסביון או מגרשים בסביון גני יהודה, מה צריך לבדוק לפני קניה של קוטג' למכירה בסביון, פרטים מעניינים על מבנה אחוזה בסביון או על מבנה של אחוזות בסביון, לדעת עוד על משקים חקלאיים ונחלות והאם קיימת בפועל היום נחלה במיקום מעולה לרכישה, התקשרו עוד היום.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=865


 
אפיק פרסום בניית אתרים