איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הקשר בין איכות חיים לבין ביטחון תושבי הישוב לבין, מגרשים בסביון או מגרש בסביון לבניה של אחוזה, וילה, קוטג' או בכלל עבור בתים למכירה בסביון? בעלי בתים בסביון, נחלות, קוטג'ים ואחוזות נהנים משמירה על ביטחונם ברמה גבוהה מאד.  

איכות חיים נגזרת ממספר פרמטרים ואחד מהם הינו ביטחון תושבי הישוב, עצם העובדה שבישוב היוקרתי סביון גני יהודה מתבצעת פעילות ענפה לשמירה על ביטחון הישוב ואשר מניבה תוצאות מעולות אשר הראו ירידה של חמישים אחוזים בפריצות בשנים 2016-18 וזאת לפי  נתוני המשטרה, קרנו של הישוב היוקרתי סביון גני יהודה עלה בעשרות מונים ובעלי הון רבים בישראל ותושבי חוץ מבינים שאיכות החיים עקב שמירה על ביטחון התושבים עלתה, וכן, ניתן לציין שהיום יותר מתמיד כדאי לקנות מגרשים בסביון או מגרש בסביון לבניה של אחוזה, וילה, קוטג' או בכלל בתים למכירה בסביון, שכן בעלי בתים בסביון, נחלות, קוטג'ים ואחוזות נהנים משמירה על ביטחונם ברמה גבוהה מאד.

מפקד המשטרה ציין באמצעות סקירה על משמר השכונה כי:"ביחד אנו שווים יותר, ביחד זה הרשות, הקהילה והמשטרה, המהלך התקופה הזו הזו הגענו לנתונים מרשימים, השיח בין המשטרה לבין הקהילה לבין תושבי סביון הוא שיחה מצוין, יש שיפור באיכות החיים ובכל אספקט שנבחן התוצאות מצוינות ונמשיך ונשפר אותם יותר"

קב"ט מועצה מקומית סביון ציין כי מחפשים מגוון פתרונות לאתגרים בסביון, הוספנו תאורה למערכת התאורה ההיקפית, נרכשו חיישני לייזר לזיהוי תנועה וכן תוחלף מערכת המחסומים אך בסוף אין תחליף להון האנושי.
סגן קב"ט מועצה מקומית סביון אומר כי אנו משכללים ללא הרף את האמצעים לשמירה על ביטחון התושבים בסביון בכלל ומשמר השכונה בפרט.

אז מדוע בעלי וילות בסביון, אחוזות ואף קוטג'ים נהנים מאיכות חיים גבוהה ברובד של ביטחון?
מדוע כדאי לקנות וילה בסביון, אחוזה ואף נחלה או קוטג' למכירה בסביון?
מדוע כדאי לברר מידע נוסף על מגרשים בסביון או לקנות מגרש בסביון ולבנות בתי יוקרה בסביון?
בתים למכירה בסביון מחלום למציאות.
מעבר למגורי יוקרה אשר נגזרים מרכישה של בתים למכירה בסביון או בתי יוקרה, ישנם מגוון גורמים, אשר אמונים על ביטחון תושבי הישוב ועושים זאת בהצלחה רבה.
משמר השכונה בסביון אשר לאחרונה קיבל אות ותעודת הוקרה מראש מועצה מקומית סביון מונה כמאה וחמישים פעילים והם לא לבד, קב"ט המועצה וצוותו, מוקד אמון ועוד נוספים  לצד משטרת ישראל פועלים לשמירה על איכות חיי התושבים ובטחונם.
 
 יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים