איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות מגרשים בסביון, נחלה או נחלות או בתים למכירה בסביון ולדעת מה אפשר לעשות עם הילדים בשבת בישוב? ומה הקשר בין כך לבין מועצה מקומית סביון? בישוב היוקרה המושקע הוקם פארק הציפורים בסביון אשר מהווה מוקד משיכה גדול לילדים ונוער ומשפחות בסביון גני יהוד  

אם תמיד חלמתם לגור בישוב יוקרה, אז רכישה של מגרשים בסביון ובניה או רכישה של נחלה או נחלות או של בתים למכירה בסביון אשר ידועים בעצם היותם בתי יוקרה ובהם ניתן למצוא אחוזות מפוארות, קוטג'ים מעוצבים, וילות יוקרתיות ועוד עשויים להוות בחירות טובות ומצוינות. בנוסף, אם ברצונכם לדעת מה ניתן לעשות עם הילדים בשבת  בישוב היוקרתי סביון גני יהודה? ומה הקשר בין כך לבין השקעה של מועצה מקומית סביון? תשמחו לדעת כי בישוב היוקרה המושקע הוקם פארק הציפורים בסביון אשר מהווה מוקד משיכה גדול לילדים ונוער ומשפחות בסביון גני יהודה.

בשנת אלפיים ושמונה עשרה הוקם על ידי מועצה מקומית סביון גני יהודה פארק הציפורים בסביון, פארק הציפורים הינו פארק ציבורי יפה מאד, מיוחד וכן מאד מאד מושקע אשר הוקם לרווחת תושבי הישוב בין אם קנו ומתגוררים בשטחי אחוזה מפוארת, וילה יוקרתית, קוטג' בנוי מושקע ומעוצב, נחלה או אף מגרשים לבניה ובנו בתי יוקרה עליהם.

בתים למכירה בסביון מהווים מקור גדול מאד של משיכה עבור בעלי ההון ותושבי החוץ ואחת הסיבות מעבר לכך שקיימים בישוב בתי יוקרה מושקעים, יפים ומיוחדים הינה סיבה ברורה אשר משקפת את יחס מועצה מקומית סביון והדאגה האינסופית של פועליה לתחזוקה, פיתוח וקידום הישוב.
פארק הציפורים בסביון הינה דוגמא חיה לכך.

פארק הציפורים בסביון הוקם בשטחי סביון החדשה ומשתרע על חמישה עשר דונם ובשטחו קיים גן שעשועים, בריכה של נוי, שבילים של אופנים, מדשאות רחבות, פינות אשר מוקצות לישיבה ושלל אזורים של פנאי.
אלו שקנו מגרש או מגרשים בסביון לצורך בניה של וילה, אחוזה או קוטג' יוקרתי או אלו קנו נחלה אשר מוגדרת כמשק חקלאי או בכלל בתים בסביון מתוך כלל בתים למכירה בסביון והינם בעלי משפחות, יכולים לטייל בשבילי ההליכה המוצלים אשר קיימים בסביון או לרכב על אופניים במסגרת טיול אופנים משפחתי בסביון אל פארק הציפורים בישוב אשר מהווה מקום מעולה לבילוי של ילדים ונוער בסביון וכן לבילוי משפחתי בימי השבוע או בשבתות ווחגים.

בילוי בשטחי פארק הציפורים בסביון מתאים לכל הגילאים.

אז, אם גם אתם רוצים לדעת עוד על פעילות מועצה מקומית סביון ומדוע פעילות זו מעלה באופן ישיר את איכות החיים של אלו שקנו מגרשים בסביון או מגרש בסביון?
או אם ברצונכם לדעת עוד מדוע אלו שקונים נחלה בסביון או נחלות, אחוזה או אחוזות בסביון נהנים באופן שוטף מחיי קהילה מעולים ואיכות חיים גבוהה מאד?
או לדעת מדוע רכישה של וילה יוקרתית או וילות בסביון או קוטג' בסביון או קוטג'ים מעבר למגורי היוקרה אשר אלו מאפשרים הינם הבחירה הטובה ביותר למגורים?
או לדעת אלו עוד פרויקט מוביל או פרויקטים לצורך שיפור איכות החיים בישוב יזמה המועצה?

התקשרו עוד היום.
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=874
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים