איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה צריך לבדוק בלשכת רישום המקרקעין לפני שקונים מגרש או בית יוקרה בסביון גני יהודה  

 יש מספר דברים שצריך לבדוק בלשכת רישום המקרקעין(בטאבו) לפני שקונים מגרש או מגרשים בסביון גני יהודה, נחלה או נחלות או בתים יפים ומפוארים אשר נמנים על בתים למכירה בסביון?
רוצים לקנות אחוזה, נחלה או וילה, או לבנות קוטג' על מגרש בסביון או לקנות ולבנות על מגרשים בסביון?
החלטה טובה, אך רגע לפני יש לבדוק את המידע בספרי המקרקעין אשר קיימים בלשכת רישום המקרקעין או בשלב ראשון לבדוק את נסח הטאבו, אשר נקרא גם נסח רישום מקרקעין.
איזה מידע ניתן למצוא בנסח רישום המקרקעין ומדוע מידע זה רלוונטי עבור אלו שרוצים לקנות מגרש בודד לבניה עצמית או מגרשים בסביון או בתים אשר שייכים לקבוצת בתים למכירה בסביון?
הזכויות במקרקעין לפי חוק המקרקעין הינן בעלות, שכירות, זיקת הנאה, משכנתא וזכות קדימה.
הינן נקראות גם בשפה המשפטית זכויות במקרקעי הזולת.
כתנאי עבור תוקף קנייני הזכויות במקרקעין נרשמות על ידי בעל תפקיד ממשלתי אשר מוגדר כרשם המקרקעין ואשר פועל במסגרת לשכת רישום המקרקעין אשר משויכות לאגף של רישום והסדר אשר שייך למשרד המשפטים וזאת כתנאי לתוקף הקנייני של הזכויות.
זכויות במקרקעין נרשמות בפנקסי המקרקעין.
תבינו, אם ברצונכם לקבל מידע נוסף על הזכויות הקנייניות של מגרשים בסביון או מגרש בסביון או על בתים למכירה בסביון אשר נמנים על קבוצת בתי יוקרה בסביון או בפרט על וילה, אחוזה, קוטג' או נחלה, תוכלו לקבל בלשכה(לשכת רישום והסדר במקרקעין) אשר הרוב מכירים בשם "טאבו", מידע על הזכויות הקנייניות בנכס.
כל שתצטרכו הינו להוציא את מספרי הגוש והחלקה של המגרש או של המגרשים בסביון או של בתים למכירה בסביון שברצונכם לבדוק(תוכלו להתקשר לח"מ לצורך קבלת הסבר כיצד לעשות זאת) ואז יתאפשר לכם לאחר ביצוע תשלום סמלי לצפות בנסח הטאבו, הכוונה לנסח רישום המקרקעין, אשר נקרא גם מסמך הרישום של הנכס ולברר מידע מהותי כדוגמת מי הבעלים של אותו מגרש בסביון או מגרשים, או מי בעלי הנכס של אחוזה בסביון או וילה או קוטג'? או לדעת מי הבעלים של נחלה בסביון או של נחלות ועוד מידע נוסף כמו תיאור הנכס, האם קיימת הגבלה על זכות הבעלות בנכס, כמו הפקעה, הערת אזהרה, משכנתא או עיקול, או צו בית משפט, ויתכן אם המדובר על בית משותף ימצא מידע על קיום של תקנון מוסכם.
שאלה נפוצה שנשאלת על ידי רוכשים של מגרשים בסביון או בתים למכירה בסביון הינה מי יכול להוציא נסח טאבו(נסח רישום מקרקעין)?
התשובה לכך היא שהמידע אשר מצוי בנסח הטאבו על מגרשים בסביון, מגרש בודד, אחוזה, אחוזות, נחלה, נחלות, קוטג' למכירה בסביון, קוטג'ים, וילה או וילות בסביון הינו פומבי וכל אחד יכול לבדוק זאת, שכן, לא צריך להיות עורכי דין, שמאיים, מתווכים, אדריכלים  או יועצי משכנתאות בכדי להוציא נסח טאבו, כל אחד ואחת יכולים לעשות זאת, כל שצריך הוא לברר את מספרי הגוש והחלקה וכן בבית משותף גם תתי חלקה ולהוציא את המידע.
זו בדיקה אחת מתוך כלל בדיקות מקדמיות שצריך לבצע לפני רכישה של מגרשים בסביון או בתים למכירה בסביון ואם ברצונכם לדעת מה עוד צריך לשאול ולבדוק לפני רכישה או אף מכירה של מגרש, נחלה, אחוזה, וילה או קוטג' בסביון, התקשרו עוד היום.
 מאמר זה אינו משפטי וחייבים תמיד להתייעץ עם עו"ד לפני רכישה או מכירה של בתים. 
לפרטים נוספים ולסיור אישי:
התקשרו עכשיו:יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
לגלריית בתי יוקרה,אחוזות ומגרשים בסביון ליחצו על הקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91​
 
אפיק פרסום בניית אתרים