איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון תכנון מקדמי לפני קניה ובניה על מגרש בסביון, בתים למכירה בסביון המשך מידע מקצועי  

 
תכנון מקדמי הינו חשוב מאד לפני קניה של מגרשים בסביון או בפועל קניה ובניה על מגרש בסביון, בחינת כל האספקטים והמידע המקצועי בנוגע למגרשים וכן היכרות מעמיקה עם אפשרויות רכישה של בתים למכירה בסביון חשובה מאד.

תכנון מקדמי ושאילת שאלות לפני רכישה של מגרש לבניה עצמית, מגרשים בסביון הוותיקה או מגרשים בסביון החדשה מאד, מאד חשוב.

מגרש או מגרשים קיימים על שטחי חלקות בישראל, שכן לפי שיטת המספור הישראלית יש לברר את מספר הגוש והחלקה של המגרש בכדי להבין את מיקומו, דרישות התכנון אשר חלות עליו ולבדוק את זכויות הבעלות בו.

בשלב שני יש לבדוק את תכניות המתאר, תכניות בנין העיר אשר חלות על שטחי החלקה, כלומר על שטחי מגרש בסביון או מגרשים בסביון ומדוע?
חשוב לדעת מה ניתן לבנות על הקרקע מבחינת כמה קומות, מפלסים ניתן לבנות, מרחק קווי בנין, כמה מטרים רבועים ניתן לבנות, בדיקה של אחוזי בניה.

מעבר לבדיקה של אחוזי בניה או זכויות בניה, יש לבחון נושא של תקציב ובמסגרתו לבחון גובה תשלומים, היטלים ואספקטים של מיסוי תוך כדי הפרדה לרשויות השונות ולגופים השלטוניים השונים.
ולדג' לפני שקונים מגרש או מגרשים בסביון יש לבחון איזה תשלומים יחולו לוועדה המקומית לתכנון ובניה, מחלקת מיסוי מקרקעין וכן לרשות מקרקעי ישראל ועוד.

בנוסף, יש לתכנן את בניית הבית לפי צורך ולדוגמא, מבחינת צורך, האם בסגנון כפרי או מודרני, בסגנון עיצוב טוסקני או פרובאנס, איך בדיוק תתבצע העמדה של הבית הבנוי על שטחי מגרש בסביון באופן שבו ניתן לנצל באופן מקסימלי את פוטנציאל המגרש בהתאמה לצורך, להגדיר האם צריך חדר עבודה, איך יראה המטבח, שטחי חוויה ואירוח משפחתיים ולאורחים, גודל חדר האוכל, תכנון בריכת שחיה ועוד שלל הגדרות לפי צרכים לפני בניה של וילה, קוטג' או אחוזה על שטח מגרש או מגרשים בסביון.

ישנם עוד המון דברים שצריך לדעת לפני קניה או מכירה של מגרש או מגרשים בסביון, רוצים לדעת עוד?

יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=908
 
אפיק פרסום בניית אתרים