איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

חושב לעבוד בתיווך נדל"ן? כמה דברים חשובים שעליכם לדעת   

חושב לעבוד בתיווך נדל"ן? כמה דברים חשובים שעליכם לדעת:  

 
בתיווך נדל"ן אפשר לעבוד גם בתחום המגורים וגם בתחום המסחרי, הכוונה למכירה והשכרה של נכסים וליהנות מעמלת התיווך הנכספת בעסקאות הן מהלקוחות המוכרים והן מהלקוחות הקונים וכן מהלקוחות השוכרים והלקוחות המשכירים.מי שיכולים לעבוד בתיווך נדל"ן במדינת ישראל, הם אלו שיוציאו רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים וישלמו את האגרה.
במדינת ישראל בכדי להוציא רישיון תיווך נדל"ן צריך לעמוד בתנאי הסף אשר מופיעים בחוק המתווכים, מעבר בהצלחה את בחינת המתווכים ותשלום אגרה לרשם המתווכים ממשרד המשפטים
  • מעבר של מבחן המתווכים אינו מספיק על מנת בכדי להצליח ולהרוויח סכומי כסף גדולים. חשוב לדעת שכדי להצליח ולהיות מומחה בתחום, עליך לרכוש ידע פרקטי בתחום ורצוי מניסיונם של אחרים. חשוב לזכור שאופי העבודה בתיווך הוא אופי של "עצמאיים" – מי שיצליח, הוא מי שמאמין ביכולתו, להוביל לסגירת עסקאות, קבלת עמלות ויצירת מוניטין טוב באזור ההתמחות.
" אנחנו דואגים להעביר את זכייני רשת "אל-הנכס" תכנית הכשרה מסודרת לזכיינים אשר רוצים לפתוח ולנהל משרדי תיווך מצליחים. חלק מתכנית ההכשרה היא להפוך אותם למגייסים ומאמנים של סוכני תיווך נדל"ן. זכיינים מצליחים הם אלו שגייסו לעבודה אנשים איכותיים, ישרים והגונים עם מנוע פנימי אדיר ורצון ענק להצלחה", מספר מוטי מנחם, מייסד ובעלים של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס".
 
  • כדי להצליח בתחום התיווך בנדל"ן, יש להיות בעל תכונות אישיות אשר אותן אי אפשר לרכוש בשום מעבר של מבחן בכלל ומעבר של מבחן המתווכים בפרט. חלק מהתכונות אשר מאפיינות סוכני תיווך מצליחים מפורטות להלן: ייצוגיות, מקצועיות, איכות, כושר ביטוי גבוה, יכולת למידה, גמישות, יכולת הקשבה, יכולת יישום תהליכי עבודה, יושרה, הגינות ורצון אדיר להצליח. אם קיים בכם "החיידק של הנדל"ן" זה בוודאי רק יכול לתרום!
 
  • חשוב להבין שאין גיל לעבודה בתיווך! מי שיכול להצליח הם חיילים משוחררים, משני קריירה, סטודנטים, גמלאים, מורים והרשימה ארוכה.
 
  • חשוב לזכור הוא שעבודה בתיווך נדל"ן הינה הקמת עסק עצמאי לכל דבר ועניין. לכן, חשוב שיהיה "אוויר כלכלי" לחודשים הראשונים שייתכן ועדיין לא תהיה בה הכנסה. יש לקחת בחשבון הוצאות על פרסומים, מודעות בעיתונים, כרטיסי ביקור ושיווק הנכס.
 
 

עבודה כעצמאי או מטעם משרד תיווך?


בתחום התיווך בנדל"ן  ניתן לעבוד כסוכן תיווך נדל"ן עצמאי, הן לבד והן מטעם משרד תיווך. לדוגמה,  משרד תיווך במקרקעין אשר מופעל על ידי זכיין או זכיינית מטעם רשת סוכנויות תיווך נדל"ן  כמו "אל-הנכס".
אפשרות נוספת היא לרכוש זיכיון מטעם חברת "אל- הנכס"(לדוגמה), או לעבוד באופן עצמאי בתחום התיווך או בכובע של מנהלי משרד או בכובע של סוכן תיווך ללא זהות כלשהי.


 
 
אפיק פרסום בניית אתרים