איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

האם קיימים בתים למכירה בסביון כמו וילה, אחוזה או קוטג' שנבנו על שטח מגרש או מגרשים בסביון עם אופציה להרחבה עם זכויות בניה נוספות ותוספת בריכה? בתים ומגרשים בסביון מחלום למציאות.  

 
אכן קיימים בתים למכירה בסביון וגם בתים להשכרה בסביון ולדוגמא וילה, אחוזה או קוטג' שקיימים על שטח מגרש או מגרשים בסביון עם אופציה להרחבה עם זכויות בניה נוספות ותוספת לצורך הקמת בריכה, עובדה ידועה היא כי בתים ומגרשים בסביון מהווים הגשמת חלום עבור רבים.

נמחיש באמצעות דוגמא, בתים למכירה בסביון כוללים היצע נכסים מגוון ביחס לסקטור בתי יוקרה בישראל וכן היצע בתים בסביון למכירה כולל בתים יפים ומיוחדים בעלי מפרט משובח ועיצוב נהדר אשר המוטיב החוזר בעיצובים השונים הינו יוקרה LUXURY.

כך ניתן לקנות מגרש בסביון או מגרשים ולבנות בית או בתי יוקרה על שטחם, כמובן שלעניין מגרשים בסביון או אף לפני רכישה של מגרש בודד בסביון ואף מסוג מגרש לבניה עצמית, יש לבצע המון בדיקות, לרבות מבנה טופוגרפי, צורה גאומטרית, זכויות ואחוזי בניה, מיקום, גודל, תשלומים והיטלים ועוד שלל בדיקות.

היצע בתים למכירה בסביון שנבנו על מגרשים כולל מחד בית קטן בערבה מתוחזק מאד, נוחות מקסימלית ומואר מאד ששטחו הבנוי הינו 179 מ"ר ובשטח מגרש של בית מיוחד זה קיימת המון צמחיה ,דשא, עצים והמון מרחב שכן שטח אותו מגרש בסביון הינו מעל דונם וסהכ 1255 מ"ר.

בית זה, הינו ממוקם במיקום פנטסטי וקיימת אפשרות להרחבה בו ולתוספת בריכה.

ישנן עוד בתים למכירה בסביון וגם בתים להשכרה בסביון יפים, מפוארים, בסטנדרט גבוה, יוקרתיים ובעלי מפרטים טכניים משובחים ובמיקומים מעולים ובניהם קיימת אחוזה מהממת בסביון, וילה למכירה עם בריכה, קוטג' כפרי מוקף בצמחיה וירק, נחלה חקלאית וזאת מתוך כלל אחוזות, וילות בסביון, קוטג'ים ונחלות.

וכן, תמיד קיימת האפשרות של בניה עצמית, קניה של מגרש או מגרשים בסביון ובניה.

אז, אם תרצו לדעת עוד על אחוזות למכירה בסביון?
לקבל מידע נוסף על מגרשים בסביון?
לדעת היכן ניתן למצוא נחלה למכירה בסביון גני יהודה או מגרש בעל צורה גאומטרית מעניינת?
היכן קיימת אחוזה מהממת בסביון עם בריכה עד חצי אולימפית?
או מה העיצוב המוביל, לרבות תכולה ואקססוריז של וילה יוקרתית מכלל וילות בסביון?
ומה ההבדל בין וילה בסביון לבין קוטג' אשר נכלל בכלל קוטג'ים למכירה בסביון.
או לדעת עוד על תחום תיווך יוקרה או נדל"ן בסביון?
או לדעת  מדוע בתים יפים בסביון נחשבים הבתים הכי יפים, יוקרתיים ומפוארים בארץ?
או שברצונכם להתרשם ולקבל עוד פרטים על בתי יוקרה בסביון או על בתים למכירה בסביון הן מבחינת אספקטים של עיצוב ואדריכלות, התקשרו עוד היום.

יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=734
 
אפיק פרסום בניית אתרים