איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מאפייני בתי יוקרה ואחוזות בסביון  

 בתוך שטחי בתים למכירה בסביון כמו אחוזה או וילה עם בריכה ניתן להתרשם ממפרטים של חמישה כוכבים וסטנדרט גבוה שמשדר יוקרה, אך חלופה שווה ומעניינת לא פחות הינה לקנות מגרשים בסביון או מגרש או נחלה ולבנות לפי צורך, רצון, חלום וכן שיקולי תקציב.
הישוב סביון גני יהודה מעבר לכך שהינו אחד הישובים החזקים ביותר בארץ מבחינת האוכלסיה אשר גרה בו, שגם אך לא רק משויכת לאשכול 10 של הלמ"ס, הינו נחשב ישוב יוקרתי מאד שמאופיין בבניה נמוכה של בתים צמודי קרקע ולדוגמא אחוזה, קוטג' וגם וילה עם בריכה.
בסביון ניתן למצוא בתי יוקרה יפים מאד מסוג אחוזות או בפרט אחוזה מפוארת עם מגרש טניס, כרם ענבים ויקב פרטי, בתים כפריים מעוצבים ויפים מסוג קוטג'ים ובפרט קוטג' בתכנון פונקציונלי ונוח על מגרש בודד או וילה יוקרתית בסגנון מודרני עם בריכה.
לצורך המחשת יוקרה ויוקרתיות של בתים למכירה בסביון ולצורך קבלת דוגמא של איזה יצירות פאר ארכיטקטוניות ניתן לבנות על מגרש או מגרשים בסביון נציג מספר דוגמאות של בתים יפים.
קיים בסביון גני יהודה בית פרטי עם בריכה, וילה יוקרתית אשר נחשבת מאד אלגנטית ובסגנון קלאסי, וילה בסביון זו שבנויה על מגרש שגודלו 1000 מ"ר, גודל השטח הבנוי הינו 400 מ"ר.
בנוסף, אחד המאפיינים של בתים למכירה בסביון שבנויים על מגרש או על מגרשים או נחלות או אף על שטח נחלה בודדת מעבר לקיום של בריכה(נציין שבסביון ישנן אחוזות אשר בשטחן יש גם בריכות עד חצי אולימפיות), קיימות גם סוויטות נפרדות שכן בעלי הבתים מאפשרים לילדיהם או לבני משפחתם ללון בסופי השבוע ובחגים ובכל מועד אשר יבחרו וקיום של סוויטות נפרדות בשטח אחוזה, וילה או קוטג' מאפשרות פרטיות מוחלטת וגם במקרה שגרים בסוויטות הללו דרך קבע ילדים בוגרים עם בני זוג.
וילה יוקרתית זו שמכלל כל מגרשים בסביון בחרו מגרש ספציפי לבנייתה וזאת בשל התכנון הייחודי שלה שתרגם את רצונות וחלומות הבעלים למציאות כוללת בריכה מדהימה , מרתף שמהווה יחידה נפרדת ועצמאית וכן בשטחי וילה זו קיים חדר כושר וכן חדר קולנוע .
וילה יפה ומיוחדת זו אשר בנויה על מגרש גדול בסביון נכללת נכון להיום גם במסגרת בתים למכירה בסביון, אך גם מוצעת להשכרה ולכן שייכת גם לקטגוריה בתים להשכרה בסביון.
אפשרויות רכישת בתים בסביון כמו וילה, אחוזה או קוטג' גם שבנויים על שטח נחלה או מגרש או מגרשים בגדלים שונים אפשרית ומהווה חלופה טובה מאד, אך ניתן בסביון גם לקנות מגרש לבניה עצמית או מגרשים בסביון ולבנות עליהם.
המשמעות של רכישה של מגרש או מגרשים בסביון הינה שמעבר לעלות המגרש יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות של תשלומים והיטלים לגופים שלטונים שונים,הליך בניה, התקשרות עם שלל אנשי מקצוע, הוצאת היתר בניה וכמובן לקחת בחשבון את זמן הבניה.
יש עוד שלל דברים שחייבים לבדוק לפני שקונים מגרש בסביון גני יהודה גם לבניה עצמית או קניה של מגרשים בסביון גני יהודה או בתים למכירה בסביון או בתים להשכרה בסביון.
ואם תרצו לדעת עוד מה ניתן למצוא בתוך אחוזה בסביון?
כמה שילמו על מגרש בסביון מתוך כלל מגרשים ששוווקו במסגרת מכרז מגרשים סביון?
מה קרה למחירי הנדל"ן בסביון בשנים האחרונות?
כמה עולה וילה עם בריכה בסביון גני יהודה?
מה ההבדל בין קניה של נחלה לבין קניה של מגרש ובניה?
מהן הן זכויות בניה ואחוזי בניה ומה הקשר שלהם למגרשים בסביון.
התקשרו היום ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה היכנסו למי סייט אל-הנכס סביון
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91 

 
אפיק פרסום בניית אתרים