איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרש למכירה בסביון או מגרשים למכירה בסביון מאפשרים בין היתר, בניה של אחוזה או וילה, רוצים לדעת מה המכנה המשותף של בתי יוקרה, בתים יפים, בתים מפוארים, בתים למכירה בסביון, מגרשים, נחלה, נחלות בסביון גני יהודה ומה שביניהם? קראו את המאמר  

 
רוצים לקנות מגרש למכירה בסביון או מגרשים למכירה בסביון? דעו לכם כי רכישה כאמור מאפשרת בין היתר, בניה של אחוזה או וילה או קוטג', המכנה המשותף לכל אלו ובפרט של בתי יוקרה הינם שהם בתים יפים, בתים מפוארים ולצד בתים למכירה בסביון או בתים שבנויים על מגרשים או בשטח נחלה או בשטחי נחלות בסביון גני יהודה מאופיינים ביוקרה ויוקרתיות אשר באים לידי ביטוי באמצעות עיצובים אדריכליים ותכנון פונקציונלי, מפרט טכני ובניה בסטנדרט גבוה, לצד עיצוב פנים יוקרתי ושימוש בתכולה ואקססוריז יוקרתיים.

כיצד ניתן לתאר במילים יוקרה של בתים למכירה בסביון או פוטנציאל אינסופי לבניית בתי יוקרה על שטח מגרש או על שטחי מגרשים בסביון או כיצד אפשר ליישם אלמנטים יוקרתיים בבניה של בית או בתים בשטחים של נחלה או נחלות?

יוקרה LUXURY בין אשר באה לידי ביטוי בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים של אחוזה MANSION, או בתכנון אדריכלי של וילה עם בריכה או קוטג' שניתן לתארו כבית קטן בערבה על מגרש גדול מוקף צמחיה, באה לידי ביטוי בכל אלמנט ואלמנט, בכל חומרי הגלם, בסטנדרט הבניה, במפרט הטכני, במוצרי המסגרות והנגרות, חיפויי הקיר, ריצוף, קרמיקות,ווילונות, תאורה, שילוב תכולה יוקרתית ואקססוריז מתאימים ולעיתים קיום של חדר קולנוע, חדר כושר, חדר סקווש, יקב, מספרה ועוד מבחינת ניצול פונקציונלי, מקסימלי, מותאם צורך של הבעלים.

מגרשים בסביון הינם בעלי גדלים שונים ולדוגמא קיים מגרש בסביון שעליו בנויה וילה מדהימה עם בריכה, הארכיטקטורה מאפשרת ניצולים פונקציונלים ונוחים של השטח הבנוי מבחינה תכנונית ובדומה לתכנון של אחוזה יוקרתית בסביון קיימות בשטחה סוויטות נפרדות XL ובריכה מקסימה, אדריכלות הנוף של אותה וילה אפשרה שימוש בשלל עצים בוגרים, צמחים ובפרט פרחים ושיחים אשר עוברים את גובה הגדר ומאפשרים פרטיות מוחלטת

בתים למכירה בסביון הינם בתי יוקרה שהינם מאופינים בבניה של בתים צמודי קרקע, מגרשים בסביון מאופיינים בגדלים שונים ויש לבחון כל מגרש ומגרש ולהחליט מה  מתאים לבנות, כמובן בהתאם לחוק.
יתכן שיהיה מגרש גדול דיו בסביון לצורך בניה של אחוזה מפוארת ויתכן שיהיה מגרש בגודל שמתאים לבניה של וילה מודרנית עם בריכה או קוטג'.
נחלה או נחלות גם מהוות אפשרויות מעניינות לרכישה ולבניה.

רוצים לדעת עוד?
התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=928

 
אפיק פרסום בניית אתרים