איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

המדריך לרכישה של מגרשים בסביון ועצות לפני קניה של בתים למכירה בסביון, רוצים לקנות מגרש או מגרשים? אחוזה או אחוזות? נחלה בסביון גני יהודה? עצרו! כמה יש דברים חשובים שצריך לדעת.  

 
להלן מפורט המדריך אשר כולל טיפים שווים שווים לפני קניה של מגרשים בסביון ועצות טובות לפני קניה של בתים למכירה בסביון, אז אם חשבתם למכור או  לקנות מגרש או מגרשים בסביון? אחוזה או אחוזות? קוטג' או קוטג'ים? נחלה בסביון גני יהודה או אפילו מספר נחלות? עצרו! כמה יש דברים חשובים שצריך לדעת.

לפני קניה או מכירה של מגרשים בסביון או לפני בחינת בתים למכירה בסביון יש להבין את הפוטנציאל אשר טמון בנדל"ן בסביון.

יש להכיר את חוק התכנון והבניה ואת חוקי המדינה ולשקול מגוון היבטים ופרמטרים לפני רכישה או מכירה של מגרש או מגרשים או בתים למכירה בסביון.
אז רגע לפני שמבררים פרטים על נחלה למכירה בסביון או על קוטג' למכירה בסביון או על וילה להשכרה או למכירה בסביון עם בריכה, או על מגרש או מגרשים בסביון מומלץ להכיר את האספקטים השונים של תהליך הרכישה.

במכירה של בתים, מגרשים ונחלות בסביון יש לבחון האם קיים היטל השבחה שהינו תשלום שצריך לשלם לוועדה המקומית לתכנון ולבניה במידה והייתה השבחה של המקרקעין בשל תכנית וזאת לפי התוספת השלישית, נציין שבמסגרת חוזית והסכמה בין הצדדים אותה חובה לשלם היטל השבחה שחלה על בעלי הזכויות(המוכרים) ניתן להעביר לתשלום על ידי הקונים.
אם ברצונכם לקנות מגרשים בסביון, מגרש בסביון גני יהודה, בתים למכירה, אחוזות, נחלות או קוטג'ים אזי יש לבחון את פרטי רישום המקרקעין בנסח רישום מקרקעין, קרי נסח טאבו ולדוגמא, נניח שבנויה אחוזה מהממת על שטח מגרש בסביון של 1800 מ"ר, יש לבדוק את נסח רישום מקרקעין שהינו קיים בספרי המקרקעין בלשכת רישום המקרקעין בטאבו, ניתן לצפות בנסח הטאבו אותו נסח רישום מקרקעין גם באתר באינטרנט של משרד המשפטים.

בנסח הטאבו ניתן לקבל מידע בדבר בעלי הזכויות, גודל הנכס, הגבלת זכות הבעלות, אם יש הערות אזהרה או צווי בית משפט, עיקולים, שעבודים, תקנון מוסכם, הפקעות, משכנתאות ועוד.
בנוסף בכל הנוגע לרכישה או מכירה של מגרשים בסביון יש לבחון האם קיימים היתרי בניה בתחום המגרש או המגרשים הנדונים.
בנוסף לעניין זכות הבעלות, יש לבחון אם רמ"י שהינה רשות מקרקעי ישראל הבעלים של הקרקע, אזי על בעלי המגרש או הבית או לדוגמא בעלי אחוזה בסביון MANSION IN SAVION  או בעלי אותה וילה עם בריכה או קוטג' למכירה בסביון להוציא טופס מרשות מקרקעי ישראל שנקרא טופס אישור זכויות.

טופס אישור זכויות ניתן על בסיסו של תיק הנכס ברשות מקרקעי ישראל, עבור מקרקעין אשר מנוהלים על ידי רשות מקרקעי ישראל אשר בו נמצאים פרטים חשובים מאד
בנוסף יש לבדוק במסגרת זכות הבעלות האם יש בעלים משותפים לקרקע או לבית ולדוגמא במכירה של מגרשים או בתים שהועברו בירושה.
יש לברר את מספרי הגוש והחלקה החלקים בזכויות וכמובן את השטח.

יש להכיר את הסביבה, הישוב סביון גני יהודה כולל מגרשים, בתים צמודי קרקע כמו אחוזה יוקרתית, וילה מפוארת או קוטג' למכירה עם בריכה, לצד נחלה פסטורלית והכל מתוך כלל בתים, מגרשים ונחלות בישוב.
דבר אחד הוא בטוח, בין אם תבחרו לרכוש בתים למכירה בסביון או מגרשים.

סביון גני יהודה הינו המקום הטוב ביותר שמאפשר מגורי יוקרה בישראל עם רמת חיים גבוהה, אוכלוסייה חזקה ובזכות השקעה אינטנסיבית של מועצה מקומית סביון מאפשר את איכות החיים הטובה ביותר.
טיפים נוספים לעניין רכישה של מגרש או מגרשים בסביון הינו מעבר לבחינת הבעלות והמידע שניתן למצוא בנסח רישום המקרקעין וזאת כמובן לאחר ברור מספרי הגוש והחלקה וכן גבי המידע שניתן למצוא בטופס אישור הזכויות אשר ניתן מרמ"י הינו בחינה של ייעוד אותו מגרש או מגרשים בסביון והבנה האם הינם מיועדים לחקלאות, מסחר, תעשיה, מגורים, שצ"פ, האם קיים מספר מגרש או קיימת חלוקה למספרי מגרשים כפי שהתבצע במקרה של מכרז מגרשים בסביון, מהי כמות המגרשים אשר מהווה את ההיצע שקיים כרגע בישוב, דבר אשר עשוי להשפיע על המחיר מתוך כללי היצע וביקוש אשר משפיעים על שווים של בתים ומגרשים בסביון בפרט ובישובי יוקרה ובמדינת ישראל בכלל, כפי שציינו לעיל בחינה של גודל המגרש, יש לבצע סקרי קרקע, לבחון את צורתו הגאומטרית וכן להתייחס לאספקטים של טופוגרפיה, יש להבין מה ניתן לבנות על מגרש בעקבות בדיקה ובחינה של זכויות בניה ובחינה של אחוזי בניה, תכסית, התייעצות עם אדריכלי צמרת בדבר תכנית העמדה של הבית על המגרש ותכנונו באופן שבו ניתן לבנות אחוזה מדהימה, קוטג' מפואר או וילה יוקרתית בעיצוב אדריכלי מיוחד והכל לפי צורך כמובן, יש לבחון את תכניות בנין העיר אשר חלות על המגרש או על המגרשים וכוללות תקנונים ותשריטים והפועל היוצא הוראות הבינוי.
יש לבחון את מיקום אותו מגרש או מגרשים, אספקטים של מיסוי ותשלומים ועוד שלל בדיקות.

רשימת בדיקות זו הינה חלקית ויש עוד הרבה דברים שצריך לבדוק.

אך כן לפני קניה של מגרש, מגרשים או בתים למכירה בסביון יש להבין כי רכישה של נדל"ן בסביון כאמור הינה ההחלטה הטובה ביותר וזאת בשל מגוון סיבות בנוסף יש לאתר את הקרקע המתאימה עבורכם בין אם מדובר על מגרש ובין אם מדובר על אחוזה בסביון לדוגמא וזאת באמצעות התאמה לצורך ולאחר מכן יש לבחון את המצב התכנוני ואת זכויות הבניה ואחוזי הבניה כפי שציינו לעיל וכן את זכויות הבעלות, שכן חשוב להבין לעניין הבעלות שאם קונים קרקע אשר בבעלות רמ"י(רשות מקרקעי ישראל) עלולים להתלוות תשלומים נוספים כמו דמי חכירה, היוון, דמי היתר, דמי הסכמה במכירה וכדומה וכן יש הסכמים שצריך להכיר כמו הסכם פיתוח וכן הסכם חכירה, אשר על כן יש משמעות לענין רכישה של מגרש או מגרשים בסביון בבעלות פרטית ולענין בדיקות תכנוניות יש לבחון את תכניות המתאר שכן בסופו של יום חשוב להבין שאם רוצים לבנות אחוזה, וילה או קוטג', מה בדיוק אפשר לבנות, כמה קומות, כמה מפלסים ובאיזה אופן ועוד וכמובן בדיקה שאכן הקרקע, כלומר אותו מגרש או אותם מגרשים מיועדים לבניה למגורים ואין צורך בתהליך של שינוי יעוד אם אפשר וכן לענין אישורי בניה.

יש להבין שמגורי יוקרה בישוב סביון גני יהודה  הינם הבחירה הטובה ביותר, שכן הישוב קיים בקרבה לעורקי תחבורה ראשיים, תל השומר, בר אילן ובקרבה לשדה התעופה ובו קיימים מוסדות ציבור ושירותים מוניציפלים ברמה הגבוהה ביותר, שטחים ירוקים, פארקים, גינות, שבילי הליכה מוצלים, מוסדות חינוך, בית תרבות בסביון, חדר כושר, קאנטרי, ביה"ס סביון גני יהודה שנראה כמו קולג', גני ילדים, שבט כנען שהינו שבט הצופים המוביל,עסקים ונותני שירות מובילים ועוד והכל במרחק הליכה.
 
 

רוצים לדעת עוד?
התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=928
 
 
  
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים