איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה כדאי לדעת לפני בניה של אחוזה בסביון על מגרש או על חלקה אשר כוללת מגרשים בסביון? בתים למכירה בסביון, בתי יוקרה.  

 
בניה של אחוזה בסביון אפשרית באמצעות רכישה של מגרש או על מגרשים בסביון? בתים למכירה בסביון לרוב מהווים בתי יוקרה יפים ומעוצבים
בד בבד עם רכישת מגרש או מגרשים בסביון וזו לאחר ביצוע כל הבדיקות המקדמיות מגיע שלב התכנון.

לצורך קלות הדוגמא נבחן אפיון של אחוזה בסביון אשר בנויה על שטח מגרש בסביון גני יהודה, נציין שקיימים מאפיינים שונים עבור נחלה או נחלות בסביון גני יהודה וכן עבור וילה עם בריכה או קוטג' מכלל וילות בסביון או קוטג'ים.

אחוזה בסביון בנויה לרוב על שטחי מגרש או שטחי מגרשים גדולים ולדוגמא קיימת אחוזה אשר שטח מגרש בסביון זה שעליו בנויה אותה אחוזה הינו 5000 מ"ר, אחוזה בסביון זו כוללת עשרה חדרים ושלל שטחי חוויה ואירוח בשטח בנוי של 650 מ"ר. בשטחי אחוזה בסביון או אחוזות בסביון ניתן למצוא שטחי חוויה מעניינים מאד כדוגמת חדרי קולנוע, באולינג, סקווש, ג'ימבורי וכדומה, לעיתים ניתן גם למצוא יקב ענבים או מרתפי יינות משובחים, חדר כושר, סאונה ,ג'קוזי ועוד.

 שטחי חוץ של אחוזה בסביון עשויים לכלול גם כרם ענבים, פרדסים, בריכות שחיה, מרחבים גדולים, מגרשי טניס, כדורסל, כדורגל ועוד.
אחוזה בסביון אשר בנויה על מגרש גדול אשר נבחר בקפידה משלל מגרשים בסביון כולל גם מקומות חניה רבים, חדרי אוכל מרווחים לעשרות אנשים, יחידות מניבות להשכרה וסוויטות נפרדות ועוד.
רוצים לדעת עוד?

התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=928
.
 
אפיק פרסום בניית אתרים