איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אפשרויות בניה בסביון גני יהודה על מגרש או מגרשים בסביון כוללות אפשרויות בניה של וילה עם בריכה מוארת, פונקציונלית ונוחה או אחוזה בסביון ועוד. כמו כן, בתים למכירה בסביון הינם מהווים אפשרויות טובות לקניה של מגורי יוקרה.  

 
בניה בסביון גני יהודה על מגרש או מגרשים בסביון אפשרית בתצורות שונות, ניתן לבנות וילה עם בריכה מוארת, פונקציונלית ונוחה  או אחוזה בסביון מפוארת מעין כמוה, יש להבין,  בתים למכירה בסביון ניתן לבחון ולבחור מהם אחוזה בנויה, וילה, או קוטג' בנוי וגם בניה של בתים אלו על מגרשים הינה אפשרות טובה וחלופה טובה.

להלן מפורטים שני מקרים לצורך דוגמא והמחשה.

הראשונה רכישה של מגרש ובניה של וילה בסביון על שטחו והשנייה רכישה של מגרש ובניה של אחוזה בסביון על שטחו. כללים לגבי נחלה שונים.
רכישה של מגרשים בסביון כוללים אפשרויות שונות ומגוונות לבניה.

וילה מוארת ונוחה עשויה לכלול חדרים רבים, סלון, מטבח, חדרי שינה, שטחי חוויה ואירוח כמו חדר כושר, סאונה ושני חדרים של ג'קוזי, סוויטות הורים וכן סוויטות נפרדות ואף חדר לאופר או אופרת וכן יחידות לאורחים וכדומה וכן מגרש תקני אשר מיועד לחובבי ענף הספורט טניס וכן בריכה.

אחוזה בסביון בנויה על מגרש עשויה לכלול חדר אוכל לעשרות סועדים,  שטח גדול למקומות חניה, בריכת אינפיניטי, שימוש בחשמל חכם וטכנולוגיה מתקדמת וניצול פונקציונלי של משאבים לבניה אקולוגית, בריכה ואף עשויה אחוזה זו להיות בנויה על שטח מגרש של כעשרים דונמים, מגרש כדורעף או מגרש טניס או מגרש כדורגל או גם וגם, בריכות דגים לנוי, פרדסים, מאות עצי פרי ונוי, אלפי צמחים, חדר קולנוע, חדר כושר, בריכת שחיה ועוד, קיימת אף אחוזה בסביון עם הכנה למנחת מסוקים, קמין, חדר יין, מספרה ועוד.

ישנם קווים דומים וקווים שונים שמאפיינים וילה, אחוזה, או קוטג' מכלל וילות בסביון, אחוזות וקוטג'ים.

רוצים לדעת עוד?
התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=928
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים