איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה ניתן לבנות על מגרש או מגרשים בסביון? קוטג' בסביון , אחוזה בסביון, וילה בסביון עם בריכה, וילה הוליווד, בית יוקרה בשטח נחלה בסביון ועוד, בתים למכירה בסביון קניה, בניה ומכירה.  

 
בניה על מגרשים בסביון אפשרית בתצורת בניה של קוטג' בסביון , אחוזה בסביון, וילה בסביון עם בריכה או וילה הוליווד, בתי יוקרה בשטחי נחלה בסביון או נחלות, בתי יוקרה להשכרה, בתים למכירה בסביון קניה, בניה ומכירה ומה שביניהם.

בתים למכירה בסביון או בתים להשכרה בסביון מוגדרים על ידי אנשי מקצוע ואנשים פרטיים כבתי יוקרה היפים ביותר במדינת ישראל.

וזאת בין אם מדובר על אחוזה בסביון שנבנתה על ידי לקוח תושב חוץ שרצה לבנו תעתיק מדויק של בית שהיה בבעלותו בחו"ל ובין אם מדובר על אחוזה מפוארת בסביון שנבנתה על שטח מגרש של 5000 מ"ר בשטח בנוי של 1200 מ"ר על בסיס שימוש בחומרי גלם איכותיים, טכנלוגיה מתקדמת, רמת גימור גבוהה בסגנון יוקרתי אורבני עם בריכת שחיה עד חצי אולימפית, חדר קולנוע, חדר כושר ומגרש טניס

וזאת בין עם מדובר על וילה יוקרתית אשר קיימת על שטח מגרש של 1500 מ"ר בשטח בנוי של 170 מ"ר אשר עליה ניתן לומר שהינה יצירת מופת ארכיטקטונית עם מטבח חדשני עם ידיות אינטגרליות אשר שייך לדגמי המטבחים המובילים בעולם, דלתות מעוצבות, ויטרינות מזכוכית, חדר אוכל גדול ומעוצב עם שימוש נכון של גוונים וצבעים, קרוב למרכזים קהילתיים כמו בית התרבות בסביון, לבתי הספר ולגני ילדים. וילות בסביון לרוב כוללות בריכת שחיה וגינות מעוצבות.

קוטג' למכירה בסביון יכול להיות מעוצב בסגנון טוסקני, וילה בסביון עם בריכה עשויה להיות גם אך לא רק מאופיינת בסגנון עיצוב אקליקטי, אחוזה בסביון מתוך כלל אחוזות בסביון עשויה לכלול לא מעט טרנדים עכשווים יוקרתיים עם ארכיטקטורה נוחה ותכנון פונקציונלי.

כל אלו ניתן לבנות על מגרשים בסביון או על מגרש בסביון וכן בשטח נחלה בסביון, בתים אלו גם אם לימים יהפכו להיות בתים למכירה בסביון היו חייבים להבנות לפי חוק, תוך שימת דגש לתכניות המתאר, אשר רבים מכירים בשם תב"ע ולמקסם את זכויות ואחוזי הבניה באופן אופטימלי על ידי בעלי מקצוע מתאימים כמו אדריכלים וכדומה.

רוצים לדעת עוד על זכויות בניה של מגרשים בסביון?
על איזה מגרש בסביון בנו תוך ניצול מלוא זכויות הבניה?
מדוע תפעולו של בית התרבות בסביון מוביל לאיכות חיים גדולה של אלו שקנו מגרש או מגרשים ובנו אחוזה או אחוזות בשטחם?
כיצד מועצה מקומית סביון מובילה לאיכות החיים הגדולה ביותר של התושבים?
מה בין מועצה מקומית סביון למובילות בדיגיטל?
מדוע באמצעות קניה של וילות בסביון או בפרט וילה עם בריכה או וילה הוליווד ניתן להפוך לחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מאוכלוסייה טובה מאד אשר משויכת לאשכול 10 של הלמ"ס?
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים