איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון למכירה ובניה של אחוזה ואף וילה עם בריכה מובילים לאיכות חיים גבוהה, אך שירות לתושב בסביון אשר ניתן מטעם מועצה מקומית סביון וברמה גבוהה מאד מוביל גם הוא לאיכות חיים טובה יותר   

 
מגרשים בסביון למכירה מוצעים במסגרת היצע בתים, מגרשים ונחלות בסביון, על מגרשים בסביון קיימת אפשרות  לבניה של אחוזה ואף וילה עם בריכה או קוטג', כך גם לפי חוק ניתן לבנות בשטח נחלה. מגורים בתוך בתי יוקרה בסביון מובילים לאיכות חיים גבוהה, אמנם זהו פרמטר מרכזי במדד איכות החיים,  אך שירות לתושב בסביון אשר ניתן מטעם מועצה מקומית סביון וברמה גבוהה מאד מוביל גם הוא לאיכות חיים טובה יותר.
מועצה מקומית סביון פעלה השנה לטובת אלו שקנו מגרשים בסביון ובנו אחוזה, וילה או קוטג' או עבור אלו שגרים בשטח נחלה שעליה בנוי בית מפואר או אלו שבמקור התעניינות בהיצע בתים למכירה בסביון וקנו בפועל וכן עבור תושבי סביון הוותיקים והחדשים וכיצד?

בשנה החולפת מועצה מקומית סביון שיפרה בעשרות מונים את מחלקת השירות לתושב וזאת בכל מיני רבדים.

פעילותה של המחלקה אשר אמונה על שרות לתושב הורחבה והתווספו שלל אמצעי תקשורת דיגיטליים במסגרת טכנולוגיה מתקדמת.

נציין שמועצה מקומית סביון זכתה במקום הראשון והמכובד לצד הרשות המקומית אשר מנהלת את תל אביב בקטגורית מובילות בדיגיטל של המדד אשר מכונה דיגילוקאלי.
בנוסף הותקנו חוקי עזר נוספים לרווחת התושבים, לרבות מתן קנסות וזאת לצורך שמירה על איכות החיים של אלו שקנו בתים בסביון, מגרשים, נחלות, וילות, קוטג'ים ועבור תושבי הישוב כולו.
קנסות כאמור באים לידי ביטוי גם בכדי למנוע כניסה של משאיות גדולות מרחוב מבואות בסביון.

כמו כן מועצה מקומית סביון התקינה מסכים דיגיטלים חדשים לצורך מתן עדכונים שונים ומגוונים.
ומתן השירות של מגן דוד אדום בסביון גם כתוצאה מפעילות המועצה השתפר משמעותית.

רוצים לדעת עוד כיצד באות לידי ביטוי תפיסות עיצוב עכשוויות הן מבחינת עיצוב והן מבחינת אדריכלות עבור אלו שקונים מגרשים בסביון ובונים אחוזה או קוטג' עם מרתף אשר בו יש חצרות אנגליים?
מה ניתן למצוא בתוך קוטג' אשר בנוי על מגרש פינתי?
כיצד באה לידי ביטוי חשיבה צופה פני עתיד בתכנון אדריכלי ובניה על מגרש או מגרשים בסביון של אחוזה או וילה?
האם ניתן לשלב באופן אופטימלי פונקציונליות ותכנון ולעמוד בתקנים של איכות הסביבה ובטיחות בתכנון של וילה בסביון עם בריכה או תכנון של יחידות דיור בשטחי נחלה או בכלל בבניה של בתים אשר נבנים על מגרשים בסביון?
או אם תרצו לדעת  איך בא לידי ביטוי אלמנט עיצוב דומיננטי בבניה של אחוזה בסביון שנבנתה על מגרש גדול שיועד לבניה עצמית מתוך כלל מגרשים בסביון?
או לדעת עוד על מכרז מגרשים בסביון, בתים ומגרשים בסביון הוותיקה, סביון החדשה או בשטח ההרחבה ועוד מידע על בתי יוקרה בסביון.

התקשרו עוד היום
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 

אפיק פרסום בניית אתרים