איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

ראיתם מגרש למכירה בסביון? בדקתם האם המגרש בתחומי סביון הוותיקה או בתחומי סביון הרחבה? בחנתם אפשרות לקנות נחלה בסביון גני יהודה? שמעתם על מכרז סביון או על מכרז מגרשים בסביון? דעו לכם, יש לא מעט דברים שצריך לדעת לפני קניה של מגרשים בסביון ובניה של אחוזה או   

 
בחנתם מגרש למכירה בסביון? בדקתם את אותו מגרש ומיקומו  בתחומי סביון גני יהודה והבנתם האם קיים בשטח סביון הוותיקה או בתחומי סביון הרחבה? מתעניינים לקנות נחלה בסביון גני יהודה? במהלך הבירורים שמעתם שהתנהל בעבר מכרז ורציתם לדעת עוד על מכרז סביון או על מכרז מגרשים בסביון? קראתם על המחלוקת בין מי מטעם מושב מגשימים לרשות מקרקעי ישראל ורציתם לדעת האם יש קשר לחברת אפריקה ישראל בהקשר מגרשים וקרקעות ומה כל זה קשור לישוב סביון גני יהודה? דעו לכם, יש לא מעט דברים שצריך לדעת לפני קניה של מגרשים בסביון ובניה של אחוזה או קוטג'? או לחילופין לקניה של נחלה או בתים בנויים אשר שייכים לכלל בתים למכירה בסביון.


להלן נסקור כמה נקודות שכדאי להכיר אשר קשורות לאספקט קניה של מגרשים בסביון גני יהודה:

 1. מכרז מגרשים בסביון: סביון גני יהודה הינו ישוב יוקרתי מאד במרכז הארץ. הישוב סביון אוחד בעבר עם מושב גני יהודה שהיה בעברו מושב עובדים ובו ניתן למצוא נחלה ואף נחלות אשר קיימות על שטחים גדולים שמגרשים ובהם בפרט ובמסגרת בתים למכירה בסביון אשר הינם בתים צמודי קרקע בכלל ניתן למצוא בתים יפים, בתים מיוחדים, יוקרתיים וביניהם נמנים הבתים הכי יפים בישראל.

  במסגרת מכרז מגרשים בסביון שווקו מגרשים על ידי רשות מקרקעי ישראל, חלק מהקרקעות במקור שויכו למושב מגשימים, מכרז זה אפשר רכישה של זכויות חכירה על ידי משפחות חדשות שהגיעו לישוב ולאו דווקא תושבים אשר גרים היום בסביון, שטח זה נקרא היום סביון הרחבה.
   
 2. מי אלו שיכולים לקנות וילה או קוטג' מפואר בסביון, לבנות אחוזה מפוארת ומהממת על שטח מגרש גדול בסביון או לקנות מספר מגרשים בסביון להם או לבני משפחתם?
  לרוב קונים בסביון בעלי הון או תושבי חוץ אשר הינם בעלי הון.
  האוכלוסייה בסביון הינה ברמה גבוהה מאד וכן הישוב סביון גני יהודה מדורג מאד גבוה במדרג של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה והכוונה למדד החברתי כלכלי.
  יש האומרים שהמקום שבו איכות, LUXURY, לוקסוס ובעברית יוקרה נפגשים זה סביון.
  בתי יוקרה בסביון שנבנו על מגרשים וביניהם קיימים בתים למכירה בסביון מציגים את מיטב האדריכלות המודרנית העכשווית ולדוגמא וילה יוקרתית עם בריכה בשטח מגרש של 500 מ"ר ובטח בנוי של 310 מטרים רבועים עם מטבח בעל עיצוב עכשווי מודרני בתכנון קפדני עם חיפויי קיר מעוצבים, שלל פתרונות אחסון ועיצוב מדהים. וילה יוקרתית עשויה לכלול גם גינה מדהימה בתכנון אלגנטי.
 3. האם יש מגרשים בסביון שעליהם נבנו בתים יפים, קרי בתי יוקרה יפים והיום מוצעים לשכירות במסגרת בתים להשכרה בסביון?
כן, נדל"ן בסביון כולל גם בתים למכירה בסביון וגם בתים להשכרה בסביון ובנוסף ניתן לציין שגם נחלה או נחלות קיימות במסגרת היצע זה.

לעיתים אנשים בוחרים לבחון קוטג' להשכרה בסביון לפני שהינם בוחנים אפשרות של מעבר דרך קבע לישוב ובחינה של קוטג' למכירה בסביון או לחילופין בחינה של וילה להשכרה בסביון ולימים לבחון וילה למכירה עם בריכה בסביון וכך גם לגבי אחוזה או בית יוקרה בנוי בשטח נחלה.

לעניין זה ניתן לציין וזאת עובדה כי הרוב המכריע של שוכרים של בתי יוקרה בסביון לימים קונים מגרשים ובונים או לחילופין בוחנים בתים למכירה בסביון וקונים אחוזה מדהימה, קוטג' מפואר או וילה מהממת עם בריכה.
 
יש עוד דברים שצריך לדעת לפני קניה של מגרשים בסביון או מגרש אשר ייעודו לבניה למגורים לבניה עצמית, בתים למכירה בסביון כמו אחוזה, וילה או קוטג'.


רוצים לדעת עוד מידע על בתים למכירה בסביון, נחלות או מגרשים?

התקשרו היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה

http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5 
 
אפיק פרסום בניית אתרים