איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה חשוב לדעת בבחירה של בעלי מקצוע מעולים לצורך מתן שרות במכירה או קניה של מגרשים בסביון או בעסקאות נדל"ן של בתים למכירה בסביון.  

 
נקודות חשובות בבחירה של בעלי מקצוע מעולים  לצורך קבלת שרות במכירה או קניה של מגרשים בסביון או בעסקאות נדל"ן של בתים למכירה בסביון
מגרש או נחלה?
מגרשים או בתים למכירה?
אחוזה או וילה עם בריכה?
קוטג' למכירה על מגרש בודד או קוטג' להשכרה ברחוב משולב?

בתי יוקרה בסביון למכירה ולהשכרה מאפשרים בחירה של מגוון חלופות טובות, אך דבר אחד משותף לכולן והוא בחירה של בעלי מקצוע טובים.

עורכי דין, שמאי מקרקעין, אדריכלי צמרת, מומחים בתחום תיווך בסביון כמו הח"מ, מעצבי פנים, מהנדסים, מפקחי בניה ועוד שלל בעלי מקצוע קשורים לתחום של בניה על מגרשים בסביון בפרט או לתחום נדל"ן סביון בכלל.

אם תרצו לקנות או למכור מגרש או מגרשים בסביון יש להצטייד בבעלי המקצוע הטובים ביותר אשר מחד מקצועיים ואיכותיים ומאידך לתמוך זאת במכתבי המלצה של לקוחות מרוצים.

חשוב מאד לפני התקשרות עם בעלי מקצוע לבצע שלל בדיקות ובפרט לבחון הוכחת הצלחה ולדג' בתחום תיווך הנדל"ן, מתן השירות בתחום תיווך יוקרה עשוי לכלול תהליכי מכירה מורכבים אשר קשורים למכירה של וילה עם בריכה, אחוזה, נחלה ואף קוטג' וניהול המשא ומתן לרוב מאד מורכב.

להלן מפורט מכתב המלצה שניתן לח"מ על ידי לקוח מרוצה על מכירת ביתו בסביון.

" לכבוד יגאל,
רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שקיבלנו במכירת ביתנו בסביון. כפי שאתה יודע, עבדנו עם מתווכים נוספים בסביון ובסביבה ואני רוצה לציין שהמקצועיות, ההגשה, איכות המבקרים בנכס היתה ברמה הגבוהה ביותר. לאורך כל הדרך, השקיפות והעדכונים שדאגת למסור לנו, עזרו לנו בתהליך.  מעבר לזה, המיקוד שלך והאסטרטגיה שלך לגבי הנכס הוכיחה את עצמה והצלחנו למכור אותו בזמן קצר יחסית ובמחיר שהיה מתאים לנו ביותר. גם לאחר מציאת הקונה, המשכת ללוות את העסקה ובכל בעיה, הצעת את עזרתך.
תודה ובהצלחה,
נ. ו א. ר"

אתם מבינים?

אם רוצים לקנות או למכור מגרשים בסביון, נחלה או נחלות, או לבחון לעומק אספקטים של רכישה של בתים למכירה בסביון יש להתייעץ עם המומחים.
רוצים לדעת עוד על קוטג'ים למכירה עם בריכה?
או האם קיים קוטג' למכירה עם מטבח יוקרתי?
היכן ניתן למצוא בתים מדהימים עם בריכה בסביון או בתים מעוצבים בסגנון פרובנס?
לדעת מה בין תיווך בסביון, בתים למכירה או להשכרה בסביון, נחלה יוקרתית, אחוזה מפוארת או וילה עם בריכה לבין היצע וביקוש של בתי יוקרה בישראל.
מה ההבדל בין רכישת זכויות חכירה עבור מגרשים לבניה עצמית לבין שיווק מגרשים במסגרת מכרז מגרשים בסביון.
או לדעת איזה אלמנטים יוקרתיים של עיצוב באים לידי ביטוי במסגרת עיצוב פנים של בתים מיוחדים בסביון.
או מה עלות של וילה להשכרה בסביון ומה ההבדל בינה לבין עלות קוטג' להשכרה בסביון .

התקשרו עוד היום,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 

 
אפיק פרסום בניית אתרים