איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

תמיד חלמתם לקנות מגרש של חמישה דונמים בסביון ולבנות אחוזה מהממת מעבר לכל דמיון? רוצים לדעת עוד על בתי יוקרה שנבנו על מגרשים בסביון או כיצד אדריכלי צמרת ניצלו את מלוא זכויות הבניה בבניה על מגרש בסביון?  

 
מה ניתן לבנות בשטח מגרש גדול שמוערך כחמישה דונמים בסביון?  האם ניתן לבנות אחוזה מהממת עם עיצוב אדריכלי יוקרתי מעבר לכל דמיון? או לחילופין מה צריך לדעת על בתי יוקרה שנבנו על מגרשים בסביון או כיצד אדריכלי צמרת ניצלו את מלוא זכויות הבניה בבניה של וילה יוקרתית על מגרש בסביון במיקום נפלא?
 
רבים מבעלי ההון עת התעניינות בקניה של בתי יוקרה בישראל מגיעים למסקנה המתבקשת שרכישה של בתי יוקרה בסביון או מגרשים בסביון מהווים התמורה הטובה ביותר.

מגרשים בסביון מהווים חלק מכלל נדל"ן בסביון.

נדל"ן בסביון כולל גם נחלה למכירה בסביון גני יהודה, אחוזה למכירה בסביון, וילה למכירה עם בריכה, קוטג' למכירה וזאת מכלל בתי יוקרה למכירה בסביון מסוג וילות, אחוזות, קוטג'ים ונחלות.

אם בחנתם לקניה ובדקתם מגרש למכירה בסביון גני יהודה בוודאי בדקתם גם את זכויות הבניה ואת אחוזי הבניה המותרים ואת תכניות הבניה השונות ובוודאי גם למי שייכת זכות הבעלות באותו מגרש והאם יש הגבלות מסוימות עליה, כמו הערת אזהרה לטובת צד שלישי, צו בית משפט או כינוס נכסים ,הפקעה וכדומה, או האם יהיו תשלומים עתידיים לרשות מקרקעי ישראל בגין היוון שהינו גילום של דמי החכירה העתידיים לרשות מקרקעי ישראל, דמי היתר וכדומה ובדיקה מקיפה של מיסוי מקרקעין, הוצאות והיטלים שקיימים, שימוש המגרש ועוד שלל בדיקות מקדמיות שצריך לבצע.

מגרשים למכירה עשויים להוות הזדמנות מעולה לרכישה ולבניה של בתים יוקרתיים.

מגרשים למכירה בסביון מוצעים למכירה ובהתאם לצביון ומאפייני שלל הבתים בישוב ניתן לבנות בתים, אחוזות וגם וילות וקוטג'ים מפוארים.
נדגים באמצעות דוגמא, אחוזה בסביון עשויה להבנות על שטח מגרש של חמישה דונמים ובאמצעות ניצול מקסימלי של זכויות הבניה ויצירה של תכנית העמדה תוך ניצול פונקציונלי ואופטימלי מלא של המגרש ניתן לבנות אחוזה מדהימה ביופייה עם חדרים רבים, מקומות חניה לעשרות אנשים, חדר אוכל גדול ומרווח, חדר קולנוע עם מושבים נוחים ומסך קולנוע גדול, חדר סקווש, ובתכנון החוץ והכל באופן ישיר בהתאמה לצורך יתכן שאף בניה של מגרש כדורסל או כדורגל והכנה למנחת מסוקים פרטי, פינות תבלין, עצי זית וותיקים ואף פרדס של עצי פרי גם ניתן למצוא בשטחים של אחוזה בסביון.
נחלה בסביון גם עשויה להיות מוצעת למכירה בסביון גני יהודה ובשטחה קיימים גם מעבר לבית המגורים, גם מבני עזר ואף יתכן שיהיה היתר להקמה של חוות סוסים.

אז מה עוד ניתן למצוא בתוך שטח פנים של אחוזה בסביון שנבנתה על מגרש גדול?
כמה עצי פרי קיימים בשטח של אחוזה מפוארת בסביון?
לדעת עוד על מגרשים למכירה בסביון עלויות ובניה.
לדעת מה עלות של קוטג' למכירה בסביון או האם קיימים בתים אטראקטיבים בסביון עם בריכה להשכרה או למכירה?
כמה תפעול נכון של בית התרבות בסביון משפיע על איכות החיים של רוכשים של מגרשים בסביון?
האם נחלה בגני יהודה מהווה אלטרנטיבה טובה לרכישה ומה ההבדל בין רכישתה לבין קניה של מגרש ובניה של בית יוקרה בשטחו?
האם בסביון גני יהודה ניתן למצוא את הבתים הכי מפוארים בישראל?
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=945

 
אפיק פרסום בניית אתרים