איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בחינה של מגרשים בסביון למכירה, רכישה ובניה של אחוזה שמוגדרת יצירת פאר ארכיטקטונית מובילה לאיכות חיים גבוהה, אך פעילויות תרבות בישוב סביון גני יהודה ובפרט מטעם בית התרבות בסביון מובילות לאיכות חיים מצוינת.  

 
חלומות לאיכות חיים גבוהה מתגשמים באמצעות רכישה של מגרשים בסביון אשר הוצעו למכירה בישוב יוקרה זה, רכישה בפועל ובניה של אחוזה שמוגדרת יצירת פאר ארכיטקטונית מובילה לאיכות חיים גבוהה, אך פעילויות תרבות בישוב סביון גני יהודה ובפרט מטעם בית התרבות בסביון מובילות לאיכות חיים מצוינת וברמה הגבוהה ביותר שרק אפשר לבקש.

אז כיצד אלו שקנו מגרשים בסביון הן אם מדובר על סביון הוותיקה והן אם מדובר על סביון החדשה נהנים מאיכות החיים הגבוהה ביותר?

האם זאת כתוצאה מכך שקנו מגרשים בפריים לוקיישן?

או כתוצאה מכך שקנו מגרשים לבניה עצמית במיקומים מבוקשים?

או בין אם המדובר על רכישת שלד אוליגרכי והמשך בניה או לחילופין רכישה של וילה הוליווד או וילה בסגנון קליפורניה על שטח מגרש של מעל דונם אשר אחרי ניצול מלוא זכויות הבניה קיים שטח מגרש גדול?
ובכן בניה של בתי יוקרה בסביון או היצע של בתים למכירה בסביון, נחלה בודדת במיקום נהדר מכלל נחלות בסביון או מגרשים אכן מובילים לאיכות חיים גבוהה אשר נגזרת ממגורי יוקרה, אין מה להשוות לבין מגורים בדירה בשטחי מגדל יוקרה.

בתים למכירה בסביון לרוב מאופיינים באיכות ללא פשרות ומהווים יצירות מגורים מעוצבות.

אך, השלמת התמונה והובלה לאיכות החיים הטובה ביותר נובעת מקרבה לשירותים קהילתיים ומוסדות ציבור וכן עבור חובבי התרבות, פעילויות רבות ומגוונות של פעילויות תרבותיות ברמה גבוהה מאד.
בית התרבות סביון כולל את מיטב ההופעות, הצגות, קונצרטים, סרטים ומיטב הקולטורה בתחומי קולנוע, לרבות סרט היום, מוזיקה, זמרשת, הפעלת קתדרה בסביון ועוד.

אלו שקנו מגרשים בסביון ובנו אחוזה עם גינות טרופיות ובריכת שחיה, ואלו שקנו וילה עם בריכה בסביון ואפילו נחלה או קוטג' יכולים לאחר שעות העבודה להנות ממיטב וממירב פעילויות תרבות וזאת גם לגילאי ילדים ונוער בסביון וגם לגילאי מבוגרים גם עבור וותיקי סביון, כולם ביחד ולחוד נהנים מפעילות תרבות ופנאי ענפה.

אז, האם אלו שקנו מגרשים בסביון ובנו אחוזה או קוטג' חייבים לנסוע לתאטרון הקאמרי בתל אביב בכדי לצפות בהצגה טובה, או האם ניתן להנות ממופע מוזיקלי בבית התרבות בסביון? או האם צריך לנסוע לקריית אונו או גני תקווה בכדי להאזין להדרכת הורים לבני נוער? או לצאת מחוץ לעיר בשביל קונצרט או הצגת ילדים או להגיע לרב חן קריית אונו בכדי להנות מסרט טוב?

התשובה לכך היא כי בית התרבות סביון מציג שלל הופעות הן הופעות מוזיקליות והן הצגות וסרטים וכן גם הרצאות בשלל תחומים ולכל שכבות הגיל.
לסיכום, בתי יוקרה בסביון ניתנים לרכישה,
מגרשים בסביון גני יהודה ניתנים לקניה ומוצעים למכירה,
בניה של אחוזה מדהימה שמהווה יצירת פאר על גבי מגרש גדול אפשרית גם כן,
וילה בסביון למכירה או קוטג' למכירה בסביון גם מהווים אפשרויות נהדרות למגורי יוקרה.
בתים להשכרה בסביון גם נמנים על כלל נדל"ן בסביון,
כל אלו מהווים אפשרות למגורי יוקרה ברמה הכי גבוהה שרק ניתן לדמיין, אך עצם זאת שהישוב סביון גני יהודה מהווה מקור תרבותי גדול מוביל לאיכות חיים נפלאה.
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=734
 
אפיק פרסום בניית אתרים