איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון למכירה מהווים בחירה מצוינת עבור הורים לילדים ובני נוער בסביון והראיה החותכת הינו היות ישוב יוקרה, מקור גדול לפעילות תרבותית וקיום של שבט הצופים, שבט כנען בסביון.  

מגרשים בסביון למכירה ולצד אחוזה למכירה בסביון, נחלה או נחלות למכירה, קוטג' או וילה עם בריכה או בכלל בתי יוקרה בישוב אשר שייכים למקבץ בתים למכירה בסביון ביחד ולחוד מהווים בחירה מצוינת עבור הורים לילדים ובני נוער בסביון והראיה החותכת הינו היות ישוב יוקרה, מקור גדול לפעילות תרבותית וקיום של שבט הצופים, שבט כנען בסביון.


ישנן המון פעילויות תרבות בישוב סביון גני יהודה, בית התרבות בסביון פעיל על בסיס קבוע ומהווה מקור תרבותי עשיר ומעין "אבן שואבת" לכלל שכבות הגיל בישוב אשר נהנים על בסיס קבוע של פעילויות תרבות וכדוגמת הופעות ומופעים ברמה גבוהה, הצגות, קונצרטים, סטנד אפ, סרטים וכדומה וכן הרצאות עם מרצים מובילים, דבר אשר מעלה את קרנו של הישוב היוקרתי סביון ואלו שאשר קנו מגרשים בסביון ובנו אחוזה מדהימה או קנו מגרש לבניה עצמית ובנו וילה וקיבלו היתר לבניה והקמה של בריכת שחיה או קנו בתים מיוחדים ומפוארים בנויים לאחר בחינה של בתים למכירה בסביון שבנויים על מגרשים במיקומים שונים, כל אלו הם אשר נהנים מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.

בנוסף, אלו שקנו מגרשים בסביון למטרת בניה של בתי יוקרה בסביון ולימים לאחר סיום הבניה וקבלת טופס 4 עברו לגור בסביון גני יהודה ולהם ילדים בגילאי ילדים ונוער, נהנים לצד האזרחים הוותיקים בסביון מפעילות התנדבותית שוקקת של שבט צופי סביון, שבט הצופים שבט כנען.

במסגרת הפעילות בשבט צופים זה קיימת רוח התנדבותית טובה ונעשות הרבה פעולות במסגרת תרומה לקהילה וזאת לצד הפקת טקסים בימים חשובים ראויים לציון.
שבט הצופים בסביון, שבט כנען הינו אחד השבטים הטובים ביותר בארץ ותפעל ארועים רבים כגון טיולים, טקסים ושלל פעילויות במסגרת מעורבות בקהילה.

אלו שקנו מגרשים בסביון ולהם ילדים ונוער בגילאים אשר מתאימים להצטרף לשבט הצופים בסביון- שבט כנען, נהנים מעשיה מבורכת של כל הפעילים, לרבות של הנהגת הצופים.
למידה, תרומה ופיתוח של חינוך, מנהיגות והמון ערכים טובים.
 
רוצים לדעת עוד על מגרשים בסביון למכירה ב Prime location?
או היכן יש בתים למכירה בסביון מושקעים וגדולים במרכז הישוב סביון גני יהודה?
או האם קיים לקניה מגרש בסביון בגודל חצי דונם או מגרשים בסביון בגדלים שמגיעים לחמישה דונמים?
או האם קיים קוטג' למכירה בסביון אשר מוגדר לא פחות מקלאסיקה כפרית אלגנטית עם בריכת שחיה מחוממת?
או האם קיימת למכירה וילה עם בריכה במיקום מובחר בסביון?
או האם קיימת נחלה בסביון למכירה שעליה בנויה וילה יוקרתית בסגנון טוסקני עם גינה פסטורלית?
או כיצד נראה גן טרופי עם עצים וותיקים בשטח מגרש של אחוזה בסביון?
 
התקשרו עוד היום,
 
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5


אפיק פרסום בניית אתרים