איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתי יוקרה למכירה בסביון או בתים למכירה בסביון? הבחירה בין וילות בסביון לבין קוטג'ים בסביון לבין אחוזות מפוארות או מגרשים ונחלות בישוב היוקרתי ביותר בארץ. בתים למכירה בסביון ומגרשים, הצלחה מסחררת בביקושים בשוק בתי היוקרה  

 
אם ניתן להגדיר את  הבחירה של בתי יוקרה למכירה בסביון או בתים למכירה בסביון? אשר כוללת את הבחירה בין וילות בסביון לבין קוטג'ים בסביון לבין אחוזות מפוארות או מגרשים ונחלות בישוב היוקרתי ביותר בארץ, ניתן להגדיר אותה מאתגרת, שכן הינה בחירה בין כמה חלופות טובות מאד עבור מגורי יוקרה.

בתי יוקרה בסביון כוללים אחוזות יפות אשר מובילות בעיצובן הארכיטקטוני הייחודי, וילות מפוארות עם חיפויי קיר מיוחדים וחומרי גלם מעולים, נחלות ומשקים חקלאיים עם מבני עזר אשר מובילות בשימוש בכלים ובמחשוב טכנולוגי מוביל, קוטג'ים יפים, מגרשים אשר התקבלו עבורם היתרים ואישורים לבניה מאת מחלקת הנדסה אשר שייכת למועצה מקומית סביון גני יהודה, אכן התמורה הטובה ביותר עבור תשלום למגורי יוקרה ניתן למצוא בישוב זה.

מדוע עובדה ידועה היא כי בתי יוקרה בסביון כוללים את הבתים היפים ביותר בארץ?

ובכן בסופי השבוע מגיעים לישוב יוקרה זה לצורך התרשמות מיצירות הפאר האדריכליות, מעצבים ואדריכלים מובילים בכדי לספוג השראה לעיצובים ולתכנון מגורי יוקרה ונמחיש באמצעות דוגמא מיוחדת מאד:
לקוח אשר פנה למשרדנו אשר עוסק בתחום תיווך יוקרה בסביון, הינו בעל הון ומוגדר כתושב חוץ אשר החליט מטעמי צביון וציונות לעשות עליה לארץ, לקוח זה הינו גר בלונדון ורצה לבחור בישוב אשר יאפשר לו להנות ממגורי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר, לקוח זה בחר בישוב סביון גני יהודה, הוסבר ללקוח על האפשרויות לקניה של בתי יוקרה בסביון וחלקן מפורטות להלן, לקנות אחוזה מפוארת, וילה מעוצבת, קוטג' יוקרתי, נחלה או מגרש, לקוח זה העדיף לקנות מגרש לבניה שעליו יבנה באופן מדויק מבחינה תכנונית ואדריכלית את הבית שהיה לו בלונדון.

אתם מבינים? תיווך יוקרה מקצועי מאפשר ללקוחות לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורם, ואצלנו קיים הסיכוי הגבוה ביותר לסגירת עסקה.
רוצים לשמוע פרטים נוספים על קניה של אחוזות, נחלות, קוטג'ים, מגרשים או וילות בסביון?

התקשרו היום
יגאל רודה- אל הנכס
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון ובפרט בתים למכירה בסביון- תיווך יוקרה
נחלה, נחלות, אחוזה, אחוזות, וילה, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=704
 


אפיק פרסום בניית אתרים