איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

קניתם מגרשים בסביון, מתעניינים לקנות נחלות בסביון גני יהודה? תשמחו לדעת כי מועצה מקומית סביון משקיעה בפיתוח קהילה, תרבות ופנאי. בתים למכירה בסביון מאפשרים מגורי יוקרה, אך פיתוח תרבות מוביל לאיכות חיים גבוהה.  

קניתם מגרשים בסביון או מגרש לבניה של אחוזה, וילה או קוטג'? מתעניינים לקנות נחלות בסביון, גני יהודה? תשמחו לדעת כי מועצה מקומית סביון משקיעה בפיתוח קהילה, תרבות ופנאי, דבר אשר מעבר לעובדה שבתים למכירה בסביון מובילים לאיכות חיים גבוהה שכן מהווים מגורי יוקרה, פיתוח התרבות בישוב מעלה את רמת איכות החיים של התושבים, ילדים, נוער, צעירים, מבוגרים ואף וותיקים כאחד.

כיצד מועצה מקומית סביון פועלת לחיזוק קהילה, תרבות ופנאי?

אלו שקנו אחוזה או וילה יוקרתית ואף קוטג' נהנים על בסיס קבוע מפעילותו של בית התרבות בסביון בישוב היוקרתי, מחלקת התרבות במועצה ממשיכה להטמיע ולהשקיע בפיתוח של בית התרבות כמקום שבו מבססים את מרכז החיים הקהילתיים של הישוב וזאת באמצעות רפרטואר מפואר, שכן המקום באמצעות הפועלים בו מפעיל שלל של ארועים בישוב כדוגמת סרטי קולנוע טובים, הצגות של טובי התאטראות בארץ, מופעים, מופעי מוזיקה וקונצרטים, הרצאות מעניינות מאד ועוד.

בית התרבות סביון מצוי בישוב במיקום מרכזי ותושבי הישוב שקנו בתי יוקרה בישוב כדוגמת אחוזות, קוטג'ים מפוארים או נחלות ואף וילות יוקרה מגיעים לבית התרבות לרוב ברגל, שכן מצוי במרחק הליכה מביתם.
בנוסף השנה יתחילו להפיק בבית התרבות בסביון הפקות שיערכו בימי שישי בבוקר ההפקות יועברו במסגרת "שישי תרבות בסביון"  בהפקות הללו ישתתפו אישיים אשר יעבירו הרצאות בנושאי תרבות, פנאי ואף אקטואליה וכל אחד מומחה בתחומו.

עוד יתרון למגורים בישוב סביון גני יהודה, זמן הינו דבר יקר ולהגיע בהליכה למופע  תרבותי בהחלט מוסיף עוד כמה נקודות במדד איכות החיים
בתים למכירה בסביון, מגרשים בסביון או אפילו נחלות בסביון מהוות אפשרויות מעניינות לרכישה, אך זאת לצד פיתוח התרבות בישוב על ידי המועצה, מוביל לאיכות החיים הטובה ביותר של מגורי יוקרה.
אז אם גם אתם מעריכים פיתוח תרבותי ורוצים לקנות בתי יוקרה בסביון, תמצאו כי בתים למכירה בסביון עשויים להוות אפשרות מעניינת מאד לרכישה בשל סיבות רבות.

אז, אם ברצונכם לקנות קוטג' מהודר,
וילה מפוארת,
אחוזה ארכיטקטונית,
נחלה בגני יהודה עם חווה של סוסים,
או לדעת מה היתרונות של מגורי יוקרה מסוג אחוזות, קוטג'ים ואף וילות או מה צריך לבדוק לפני קניה של מגרש או מגרשים, התקשרו עוד היום.
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=890
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים